Хіти тижня. Вчені розкрили ще одну таємницю Тутанхамона

Єгипетські чиновники підтвердили висновок вчених.

Фото: ЗМІ

У гробниці Тутанхамона немає таємної кімнати з усипальницею Нефертіті, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"По мнению исследователей из Туринского университета, секретного отделения за стеной 3000-летней гробницы известного царя, о котором ранее сообщали чиновники, просто не существует.

"Это, возможно, немного разочарует, но за стенами гробницы Тутанхамона ничего нет, но, с другой стороны, я думаю, что это хорошие знания", - заявил руководитель исследовательской группы доктор Франческо Порчелли.

Поиски тайной комнаты начались, когда английский археолог Николас Ривз, подробно изучая гробницу, обнаружил на стене следы, которые могли свидетельствовать о наличии дверей под штукатуркой.

Согласно одной из теорий, это могла быть гробница царицы Нефертити, которая, по мнению некоторых историков, была матерью Тутанхамона".

Хіти тижня. Випробування високочастотної далекобійної гаубиці в США (відео)

неділя, 17 лютий 2019, 13:00

У США пройшли випробування високоточної самохідної гаубиці Paladin. Прес-служба військового полігону Юма (Арізона) опублікувала в Twitter відеозапис, на якій військові США проводять випробування високоточної самохідної гаубиці Paladin, дальність стріль...

В прифронтові міста та села телефонують родичі з того боку, благають виїхати геть: Постріляти на Донбас завітали відбірні кілери Путіна

неділя, 17 лютий 2019, 10:57

Для "братнього народу" це всього лише навчання, а в якості здобичі-"індианців" - перш за все цивільні аборигени Донбасу. От така мораль "руского міра". Воювати проти України в окупований Донецьк вирушили випускники артилерійського училища з Росії. Як п...