Хіти тижня. Вчені розкрили ще одну таємницю Тутанхамона

Єгипетські чиновники підтвердили висновок вчених.

Фото: ЗМІ

У гробниці Тутанхамона немає таємної кімнати з усипальницею Нефертіті, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"По мнению исследователей из Туринского университета, секретного отделения за стеной 3000-летней гробницы известного царя, о котором ранее сообщали чиновники, просто не существует.

"Это, возможно, немного разочарует, но за стенами гробницы Тутанхамона ничего нет, но, с другой стороны, я думаю, что это хорошие знания", - заявил руководитель исследовательской группы доктор Франческо Порчелли.

Поиски тайной комнаты начались, когда английский археолог Николас Ривз, подробно изучая гробницу, обнаружил на стене следы, которые могли свидетельствовать о наличии дверей под штукатуркой.

Согласно одной из теорий, это могла быть гробница царицы Нефертити, которая, по мнению некоторых историков, была матерью Тутанхамона".

Живим би не вийшов: На місці вбивства Захарченка виявили ще один вибуховий пристрій, який мав зреагувати на обличчя терориста

четвер, 20 вересень 2018, 21:26

Виявлений пристрій було виконано на найвищому технічному рівні, з імпортних комплектуючих і з використанням спеціального програмного забезпечення. У так званому "МГБ ДНР" заявили, що виявили в ресторані "Сепар" в центрі Донецька, де був ліквідований ва...

У Супрун неприємності? Суд відновив Амосову на посаді ректора університету імені Богомольця

четвер, 20 вересень 2018, 20:45

МОЗ зобов'язали виплатити професорці Амосовій 1000 грн моральної шкоди.​. Печерський районний суд Києва 20 вересня визнав незаконним і скасував наказ Міністерства охорони здоров'я України про звільнення Катерини Амосової з посади ректора Національного ...