Хіти тижня. "Відправився в пекло до Кобзона": Могила Захарченка (відео)

Труну з тілом ліквідованого ватажка «Донецької народної республіки» Олександра Захарченка поховали на кладовищі «Донецьке море» в Ленінському районі Донецька.

Як повідомляють сепаратистські ЗМІ, ритуал поховання супроводжувався артилерійським і збройовим салютом, передають Патріоти України.
Церемонія похорону, на якій були присутні близько двохсот чоловік, тривала приблизно годину. Поховали Захарченка поруч з могилами інших ватажків бойовиків - Арсена Павлова («Моторола») і Михайла Толстих («Гіві»), теж знищених в результаті підривів відповідно в жовтні 2016-го і лютому 2017-го.
Джерело: Знай.UA

Проросійські бойовики готують провокації на окупованій Луганщині

неділя, 10 жовтень 2021, 21:12

Росія та підконтрольні їй бойовики "ЛНР" готують нові збройні провокації у Луганській області. Кремль планує звинуватити Україну в загостренні бойових дій, зірвати відкриття нових КПВВ і спробувати схилити Київ до власного плану виконання Мінських угод.

Арешт Саакашвілі: причини та можливі наслідки для України

четвер, 7 жовтень 2021, 15:35

Візит експрезидента був використаний як каталізатор для об’єднання всіх опозиційних сил. Це мало б призвести до збільшення електоральної підтримки партії Саакашвілі. Він свідомо йшов на провокацію протестних настроїв усередині Грузії. Як із цим пов’яза...