Хіти тижня. Впаде швидше, ніж очікують: Проблеми Кримського мосту шокували експертів

Із просіданням злощасного мосту вже нічого неможливо вдіяти.

Керченський міст простоїть недовго. Ілюстрація: РБК.

В окупованому Криму тривають зсуви в районі Керченського мосту, які можуть привести до його руйнування, повідомляють Патріоти України.

Для будівництва Російська Федерація вибрала найневдаліше за геологічними і сейсмічними умовами місце, заявив автор двох українських проектів Кримського мосту, інженер і мостобудівник Георгій Росновський. За його словами, з просіданням мосту вже нічого неможливо вдіяти.

"Це призведе до руйнування мосту, він може і сильніше просідати, і перекошуватися у різні боки, а потім навесні піде льодохід, який може впливати на опори", – підкреслив Росновський.

Зі свого боку міністр із питань тимчасово окупованих територій Вадим Черниш зазначає, що Кримський міст був побудований із порушенням технології. "Не враховані всі фактори. Технологічно ця частина дуже вузька. Тому в разі найменших проблем морські пробки створюються дуже швидко", – заявив Черниш.

За його словами, коли Росія перекривала протоку, ставлячи туди корабель, то за два дні накопичилося понад 420 суден із обох боків. "Уже було декілька аварій. Десь судна зіткнулися, хтось був на якірній стоянці, а його відірвало. Вони кажуть: "Це шторм". А ви що не знаєте, що взимку в Азовському і Чорному морях бувають шторми? Не знаєте, що там вітер? Невже на це не зважали? Виявляється, що ні", – резюмував Черниш.

Джерело: Обозреватель

НАТО допомагає готуватись до вирішальної сутички: На Rapid Trident (Яворівський полігон) військові тренувалися звільняти міста

середа, 22 вересень 2021, 6:10

У перший день міжнародних військових навчань Rapid Trident-2021 військові відпрацювали бій за місто. Починаючи з першого дня навчань, військові приступили до активного відпрацювання завдань. Лише два тижні передбачено для навчань Rapid Trident2021. Одн...

Подвиг нескорених. Бій УПА проти нацистів під Загоровим у вересні 1943 року

неділя, 19 вересень 2021, 15:31

Найтрагічніша сторінка в історії Загорівського Різдво-Богородицького монастиря пов’язана з 8-11 вересня 1943-го. Тоді тут точився запеклий бій між загоном вояків УПА та есесівськими карателями. Новий Загорів - невеличке село в Локачинському районі Воли...