Хіти тижня. "Жестко выхватили под Логвиново": "Гібриди" Путіна понесли втрати на Світлодарській дузі

Найгарячішою точкою за 16 лютого на Донбасі залишалася Світлодарська дуга, де за повідомленням спікера АТО протягом 5 годин тривав жорстокий бій, зазначають Патріоти України.

«Весь вечер в районе Логвиново – Калиновка (между Светлодарском и оккупированным Дебальцево) идет стрелково-минометный бой, сейчас (22:15) подключилась артиллерия», - повідомив у соцмережу один із місцевих мешканців.

У свою чергу лікар Олександр Чернов, який володіє інформацією про ситуацію з медичною допомогою в ЛДНР, вже 17 лютого повідомив про результати боїв на Дузі для окупантів:

«Горловка. Городская больница №2. На 5:00 по Киеву с вечера минимум 2 нелегкораненых орка. И минимум 1 труп в морге. Поговаривают, что в Дебальцево еще минимум 1 труп и 1-2 в темноте "пока не нашли". Примерно около 22:00 недолго, но жестко выхватили под Логвиново».


Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...

Україна може остаточно вирішити проблему Зміїного

неділя, 26 червень 2022, 15:50

Наразі саме базування росіян на Зміїному є найбільшою проблемою для чорноморських портів Одещини та дозволяє окупантам перекрити вихід у територіальні води Румунії й відповідно гирло Дунаю. 23 травня глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що Данія надасть...