Хіти тижня. "Жестко выхватили под Логвиново": "Гібриди" Путіна понесли втрати на Світлодарській дузі

Найгарячішою точкою за 16 лютого на Донбасі залишалася Світлодарська дуга, де за повідомленням спікера АТО протягом 5 годин тривав жорстокий бій, зазначають Патріоти України.

«Весь вечер в районе Логвиново – Калиновка (между Светлодарском и оккупированным Дебальцево) идет стрелково-минометный бой, сейчас (22:15) подключилась артиллерия», - повідомив у соцмережу один із місцевих мешканців.

У свою чергу лікар Олександр Чернов, який володіє інформацією про ситуацію з медичною допомогою в ЛДНР, вже 17 лютого повідомив про результати боїв на Дузі для окупантів:

«Горловка. Городская больница №2. На 5:00 по Киеву с вечера минимум 2 нелегкораненых орка. И минимум 1 труп в морге. Поговаривают, что в Дебальцево еще минимум 1 труп и 1-2 в темноте "пока не нашли". Примерно около 22:00 недолго, но жестко выхватили под Логвиново».


Настав другий етап каскадного звільнення півдня

четвер, 2 лютий 2023, 22:17

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Незаконне поводження зі зброєю: проти Арестовича можуть відкрити справу через заволодіння гранатометом

четвер, 2 лютий 2023, 22:14

Зауважу, санкція статті 263 ККУ стосовно носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу передбачає позба