Хіти тижня. Зір людини у порівнянні з котами, щурами, рибами, комарами (фотофакт)

Люди бачать у 7 разів краще, ніж коти, у десятки разів чіткіше, ніж щури або золоті рибки і в сотні разів точніше, ніж комарі.

На це вказує дослідження, опубліковане у журналі Trends in Ecology & Evolution доступ до якого має Daily Mail, передають Патріоти України.

У ньому дослідники оцінили різкість зору сотень видів істот на основі анатомії очей тварин. Порівняно з людьми, більшість видів тварин бачать світ з набагато меншою кількістю деталей.

Учені виміряли кількість пар чорних і білих ліній, які можуть розрізнити різні види в межах поля зору, поки вони не стають розмитими.

Для порівняння, людське око може розрізнити 60 пар ліній у цьому полі зору, тоді як око дикої пташки – 140. Людина, яка бачить 10 пар ліній, вважається сліпою, тоді як деякі комахи бачать тільки 1 таку пару.

Опублікував: Олег Устименко

Котел в Бахмуті неможливий: Чи покине РФ ЗАЕС добровільно?

середа, 30 листопад 2022, 7:05

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Ядерний шантаж РФ: Кремль може використати ЗАЕС як елемент "торгів" із Заходом

середа, 30 листопад 2022, 7:03

Тобто росія штучно нагнітає істерію з приводу можливого радіоактивного викиду, або пошкодження сховища відпрацьованого ядерного палива, яке розташоване на промисловому майданчику ЗАЕС. 27 листопада в ефірі телемарафону президент НАЕК "Енергоатому" Петр...