Хіти тижня. Зір людини у порівнянні з котами, щурами, рибами, комарами (фотофакт)

Люди бачать у 7 разів краще, ніж коти, у десятки разів чіткіше, ніж щури або золоті рибки і в сотні разів точніше, ніж комарі.

На це вказує дослідження, опубліковане у журналі Trends in Ecology & Evolution доступ до якого має Daily Mail, передають Патріоти України.

У ньому дослідники оцінили різкість зору сотень видів істот на основі анатомії очей тварин. Порівняно з людьми, більшість видів тварин бачать світ з набагато меншою кількістю деталей.

Учені виміряли кількість пар чорних і білих ліній, які можуть розрізнити різні види в межах поля зору, поки вони не стають розмитими.

Для порівняння, людське око може розрізнити 60 пар ліній у цьому полі зору, тоді як око дикої пташки – 140. Людина, яка бачить 10 пар ліній, вважається сліпою, тоді як деякі комахи бачать тільки 1 таку пару.

Опублікував: Олег Устименко

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...