"Хунта" рулить: Ракетою з ПТУР знищено вантажівку з "гібридами" "ДНР"

У верхівці «молодої республіки» заявили про те, що з ПТУР був підбитий «Урал» з російськими найманцями.

Сталося це сьогодні по дорозі в населений пункт Набережне Новоазовського району. В результаті загинули водій і двоє терористів. У ДНР при цьому заявляють, що на «Уралі» їхали начебто «військові медики» за викликом до хворої. До подібної формулюванні при описі своїх втрат в ДНР вдаються не в перший раз, зазначають Патріоти України.

Часто-густо спікери «ДНР» в прагненні представити в чорному світлі ЗСУ настільки забрехаються, що самі забувають, про що брехали напередодні.

Нагадаємо, 1-го липня терористи повідомили, що біля сигнального під Донецьком був знищений КамАЗ бойовиків, який віз воду на передові позиції:

«В результаті обстрілу о 11:45 з використанням двох протитанкових ракет був знищений« КамАЗ», що доставляв воду на позиції найманців. Водій у важкому стані доставлений в лікарню», - це цитата з «офіційного» повідомлення терористичної «ДНР».

А вже 2-го липня вони показали відео підбитої машини. Дуже дивно, що при тих пошкодженнях, які є у вантажівки ємності з водою абсолютно не постраждали. Швидше за все, їх поставили на «КамАЗ» лише для зйомки пропагандистського ролика. А то, що він такий, легко переконатися. На ньому два літні людини представлені, як жителі села, яким везли цю воду.

Спільне патрулювання україно-російського кордону нашкодить Україні і не прискорить припинення війни

середа, 19 лютий 2020, 21:22

Україні треба наполягати на червоних лініях, спираючись на міжнародний досвід. Добре, ми погоджуємося на діяльність міжнародних адміністрацій під егідою ОБСЄ. Але під їх же охороною. На чому, власне, і наполягала Росія. Треба заганяти Росію в глухий кут,

Обміном заручниками повинні займатися професіонали, а не політики

понеділок, 17 лютий 2020, 20:49

Обміном заручниками повинні займатися професіонали, а не політики. Наразі представником України в робочій підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи призначено генерал-майора Служби безпеки України Геннадія Кузнєцова. Показово, що н...