"Хунта" рулить: Ракетою з ПТУР знищено вантажівку з "гібридами" "ДНР"

У верхівці «молодої республіки» заявили про те, що з ПТУР був підбитий «Урал» з російськими найманцями.

Сталося це сьогодні по дорозі в населений пункт Набережне Новоазовського району. В результаті загинули водій і двоє терористів. У ДНР при цьому заявляють, що на «Уралі» їхали начебто «військові медики» за викликом до хворої. До подібної формулюванні при описі своїх втрат в ДНР вдаються не в перший раз, зазначають Патріоти України.

Часто-густо спікери «ДНР» в прагненні представити в чорному світлі ЗСУ настільки забрехаються, що самі забувають, про що брехали напередодні.

Нагадаємо, 1-го липня терористи повідомили, що біля сигнального під Донецьком був знищений КамАЗ бойовиків, який віз воду на передові позиції:

«В результаті обстрілу о 11:45 з використанням двох протитанкових ракет був знищений« КамАЗ», що доставляв воду на позиції найманців. Водій у важкому стані доставлений в лікарню», - це цитата з «офіційного» повідомлення терористичної «ДНР».

А вже 2-го липня вони показали відео підбитої машини. Дуже дивно, що при тих пошкодженнях, які є у вантажівки ємності з водою абсолютно не постраждали. Швидше за все, їх поставили на «КамАЗ» лише для зйомки пропагандистського ролика. А то, що він такий, легко переконатися. На ньому два літні людини представлені, як жителі села, яким везли цю воду.

Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

понеділок, 18 листопад 2019, 19:19

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

З архіву ПУ. Як виглядає занедбана секретна військова частина під Харковом (фотофакти)

понеділок, 18 листопад 2019, 4:00

Вже близько 13 років "Есхар" покинутий і розкрадений. Відшукати місце не так просто, адже на картах дивізія ніяк не позначена. Харків'янин Олег Мірошниченко показав своїм фолловерам у соцмережі "Вконтакте", як виглядає сьогодні занедбаний зенітно-ракет...