Коли чиновникам до "лампочки": Україна досі сплачує Йосипу Кобзону грошову "данину"

Президент України мав би анулювати наказ про присудження Кобзону цього звання в зв'язку з численними антиукраїнськими висловлюваннями і діями співака.

Кобзон ще й гроші від України отримує? Фото: РБК.

Російський співак і депутат Держдуми Йосип Кобзон отримує виплати як народний артист України. Титул народного артиста України дає затятому любителю "русского мира" право "заходити до владних кабінетів для вирішення своїх питань". Про це заявив правозахисник Едуард Багіров, передають Патріоти України із посиланням на socportal.info.

За його словами, звання народного артиста забезпечує також постійні виплати з держбюджету, які не припиняються через те, що людина живе в іншій країні.

- Кобзон та інші діячі культури, що мають коріння в Україні і живуть в Росії, фактично став зрадником України. Підтримуючи агресивну, ворожу політику кремлівської влади в особі її президента Путіна вони порушують національні інтереси держави і народу України. Вони пішли проти свого народу, і підтримують волю російської влади, яка веде війну проти народу України, яка вбиває народ України. Тому вони не мають морального права носити таке звання, - заявив Багіров. - Президент України мав би анулювати наказ про присудження Кобзону цього звання в зв'язку з численними антиукраїнськими висловлюваннями і діями співака.

Повернення до СЦКК російських офіцерів загрожує легалізацією "ЛДНР" у рамках Мінського процесу

неділя, 2 серпень 2020, 13:54

З огляду на ситуацію, що складається, переконаний, що українська сторона має наполягати не на поверненні росіян до роботи СЦКК, а на розширенні повноважень СММ ОБСЄ, як міжнародної інституції. Таким чином, на мою думку, західні партнери України будуть при

Спалах короновірусу в ОРДЛО: Україна скасувала обов’язкову самоізоляцію для осіб з окупованих територій

п’ятниця, 31 липень 2020, 18:16

З 1 серпня скасовується обов’язкова самоізоляція для осіб, які прямують в Україну з окупованих територій Донбасу та анексованого Криму. Самоізоляцію для тих, хто в'їжджає з окупованих територій скасовано через зміни, прийняті Кабміном щодо постанови н...