"Котяча застільна": Мережу підкорив пухнастик, який співає "грузинські пісні" (відео)

Користувачі мережі зазначили, що давали прослухати "пісню" кота своїм вихованцям, і вона привела їх до миски.

Чорно-білий котик вирішив трохи поспівати. Фото: скріншот з відео.

Тварина виводить цілком мелодійні звуки, роблячи паузи і "затягуючи" мелодію. Не всі користувачі повірили, що "співає" дійсно кіт. Ролик з'явився в Twitter-акаунті Юрія Мережка, передають Патріоти України.

Хлопець зняв, як його кіт крадеться, визирає з-за ніжки столу і "заводить пісню". Автор відео написав, що його домашній вихованець вивчив пару грузинських пісень.

За кілька днів ролик набрав більше 11 тисяч лайків і 3,7 тисячі ретвітів. Користувачі мережі зазначили, що давали прослухати "пісню" кота своїм вихованцям, і вона привела їх до миски. Тому любителі котів зробили висновок, що пісня застільна. Інші припустили, що господар напоїв кота алкоголем. Треті ж взагалі відмовилися вірити, що ці звуки видає тварина.

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ.

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо

Проросійські бойовики готують провокації на окупованій Луганщині

неділя, 10 жовтень 2021, 21:12

Росія та підконтрольні їй бойовики "ЛНР" готують нові збройні провокації у Луганській області. Кремль планує звинуватити Україну в загостренні бойових дій, зірвати відкриття нових КПВВ і спробувати схилити Київ до власного плану виконання Мінських угод.