"Котяча застільна": Мережу підкорив пухнастик, який співає "грузинські пісні" (відео)

Користувачі мережі зазначили, що давали прослухати "пісню" кота своїм вихованцям, і вона привела їх до миски.

Чорно-білий котик вирішив трохи поспівати. Фото: скріншот з відео.

Тварина виводить цілком мелодійні звуки, роблячи паузи і "затягуючи" мелодію. Не всі користувачі повірили, що "співає" дійсно кіт. Ролик з'явився в Twitter-акаунті Юрія Мережка, передають Патріоти України.

Хлопець зняв, як його кіт крадеться, визирає з-за ніжки столу і "заводить пісню". Автор відео написав, що його домашній вихованець вивчив пару грузинських пісень.

За кілька днів ролик набрав більше 11 тисяч лайків і 3,7 тисячі ретвітів. Користувачі мережі зазначили, що давали прослухати "пісню" кота своїм вихованцям, і вона привела їх до миски. Тому любителі котів зробили висновок, що пісня застільна. Інші припустили, що господар напоїв кота алкоголем. Треті ж взагалі відмовилися вірити, що ці звуки видає тварина.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...