"Котяча застільна": Мережу підкорив пухнастик, який співає "грузинські пісні" (відео)

Користувачі мережі зазначили, що давали прослухати "пісню" кота своїм вихованцям, і вона привела їх до миски.

Чорно-білий котик вирішив трохи поспівати. Фото: скріншот з відео.

Тварина виводить цілком мелодійні звуки, роблячи паузи і "затягуючи" мелодію. Не всі користувачі повірили, що "співає" дійсно кіт. Ролик з'явився в Twitter-акаунті Юрія Мережка, передають Патріоти України.

Хлопець зняв, як його кіт крадеться, визирає з-за ніжки столу і "заводить пісню". Автор відео написав, що його домашній вихованець вивчив пару грузинських пісень.

За кілька днів ролик набрав більше 11 тисяч лайків і 3,7 тисячі ретвітів. Користувачі мережі зазначили, що давали прослухати "пісню" кота своїм вихованцям, і вона привела їх до миски. Тому любителі котів зробили висновок, що пісня застільна. Інші припустили, що господар напоїв кота алкоголем. Треті ж взагалі відмовилися вірити, що ці звуки видає тварина.

Нова Оленівка: росіяни планують підірвати будівлю в Маріуполі, де судитимуть полонених азовців.

четвер, 18 серпень 2022, 22:34

На мою думку, в якості наявності доказової бази підриву приміщення саме українською стороною, окупанти можуть використати висловлювання ексзаступника голови СБУ Ягуна. До Дня Незалежності України 24 серпня, за оперативною інформацією аналітичного відді...

В обхід санкцій: росія планує організувати виробництво комплектуючих для "Орланів" у країнах ОКДБ.

четвер, 18 серпень 2022, 22:24

Те, що відбувається зараз. рф планує організувати виробництво складових частин для російської військової техніки, щоб уникнути підсанкційного тиску. Це планують зробити на території країн ОДКБ, тобто військово-політичного альянсу, що був створений свого ч