Кремль ковтає Білий дім: Журнал Time вийшов із цікавою обкладинкою (фото)

У статті, якій присвячена дана обкладинка, йдеться про вплив РФ на політичні процеси в США за допомогою інтернет-простору.

Білий Дім під прицілом росіян. Фото: vsitury.com.ua.

Американський журнал Time на своїй обкладинці опублікував поглинання Білого дому собором Василя Блаженного, який знаходиться в Москві поряд з Кремлем і є одним із символів Росії, передають Патріоти України.

У статті, якій присвячена дана обкладинка, йдеться про вплив РФ на політичні процеси в США за допомогою інтернет-простору. Зокрема, згадується злом серверів Демократичної партії США напередодні американських президентських виборів. Крім цього, нещодавно Росія через Twitter розповсюдила шкідливу програму серед більше 10 тисяч співробітників Пентагону, отримавши контроль над телефонами, комп'ютерами і акаунтами у соцмережі цих людей.

Видання зазначає, що РФ може досягти того, чого не вдавалося СРСР під час "холодної війни" – впливати на хід подій в США, маніпулюючи громадською думкою. Метою Росії, говорить один зі співробітників розвідки США, є "взяти вас на приціл і дізнатися, що вам подобається, що ви клікаєте, чому ви симпатизуєте або не симпатизуєте".

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...