"Кузя, идущий на смерть": У російського авіаносця "Адмірал Кузнєцов" нова проблема

Матюкливе флотське воїнство Путіна готується предстати перед Богом і поспішає заручитись його прихильністю.

"Адмірал Кузнєцов". Фото: "Русский Дом".

У екіпажу кораблів авіаносної групи ВМФ Росії, що очолюється єдиним авіаносцем Росії "Адмірал Кузнєцов", закінчилися натільні хрестики. Про це заявив помічник командира по роботі з віруючими військовослужбовцями протоієрей Сергій (Шерфетдінов), повідомляють Патріоти України з посиланням на FlashNord.

Священнослужитель пояснив, що на військових кораблях натільні хрестики користуються попитом. Крім хрестиків, на кораблях також закінчилося святе миро. У соцмережах висміяли нову "проблему" авіаносної групи Росії. Багато з користувачів припустили, що після того, як в Іспанії і Мальті відмовили "Адміралу Кузнєцову" в заправці мазутом, екіпаж спалив навіть хрестики.

Mark Watney: "Це що, там так все х**ово, що всі в православ’я кинулися?! Або розмножуватися стали?". Ангеліна Гордєєва: "Перед смертю вирішили похреститися, а хрестів немає, ахаха".

VGN: "Хрестики як рушійна сила адмірала Кузнєцова". Vados Київський: "Навіть натільні дерев’яні хрестики скінчилися, все в топку пішло". bad DDoS: "Тому що багато новонароджених з’явилося на кораблі". Хромцов Владими: "А меблі, меблі-то ще залишилися? Або всі спалили в топках?". RA_VIN: "Ті, що в труну кладуть? Ну, це успіх ВМС РФ, однозначно". Кошмар Путін: "Пацани, розгортай, гребемо назад". Злий Сантехнік: "Спалили або з’їли?".

Організаторам стрілянини у Броварах були потрібні глядачі і максимальний розголос навколо цієї події

вівторок, 2 червень 2020, 11:57

У оперативників є такий прийом – відволікання уваги на негідний об'єкт. Робиться це для того, щоб той фокус уваги, який наразі зосереджено в українській громадськості на злочинах співробітників НПУ, які були викриті останнім часом, а саме: події в Кагарли

Хто і навіщо маніпулює даними про кількість вугілля, вивезеного з тимчасово окупованого Донбасу?

четвер, 28 травень 2020, 14:11

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Без достовірних даних плани з реінтеграції тимчасово окупованих територій розробити неможливо. А це небез