"Киев - мать городов русских": Підручник для українських школярів обурив мережу (фото)

Український підручник українського видавництва "Генеза", за яким діти навчаються в школах, викликав одночасно здивування та обурення.

Українські школярі. Фото: People IN.

В українських школах учні займаються за підручниками, які вихваляють Росію і її державні символи, а також вчать тому, що Київ - місто російської культури. Зокрема, мова йде про підручники з російської мови для других і третіх класів, рекомендовані Міністерством освіти України, передають Патріоти України.

Відповідні фото виклав у Twitter користувач MG. "Просто український підручник українського видавництва "Генеза", за яким діти навчаються в укр. школах", - прокоментував він знімок.

"Хоча в ньому прекрасне все - починаючи з першого уроку. Мишебратья а ля совєцкій букварік, тільки без Членіна".

"Мишебратья на біс: якщо діти з першого уроку не засвоїли. Українські діти. Головні слова уроку: Україна, багатонаціональна, народи, дружба".

"А ось з цього ж укр. підручника мишебратья на десерт - з ненав'язливим навіюванням про селянську мову, гопаки та галушки".


"А це підручник для 2-го кл. Тих же авторів. "Киев - мать городов русских" і місто рос. культури. Правильно. А що ж ще вчити укр. дитині?"

Користувачі соцмереж активно коментують пост: "Ростять в*ту зі школи. Просто чудово!"; "Ну так тегайте МОН та СБУ"; "Тільки хардкор, - треба згодувати (по сторінці) авторам і редакторам".

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою