"Киев - мать городов русских": Підручник для українських школярів обурив мережу (фото)

Український підручник українського видавництва "Генеза", за яким діти навчаються в школах, викликав одночасно здивування та обурення.

Українські школярі. Фото: People IN.

В українських школах учні займаються за підручниками, які вихваляють Росію і її державні символи, а також вчать тому, що Київ - місто російської культури. Зокрема, мова йде про підручники з російської мови для других і третіх класів, рекомендовані Міністерством освіти України, передають Патріоти України.

Відповідні фото виклав у Twitter користувач MG. "Просто український підручник українського видавництва "Генеза", за яким діти навчаються в укр. школах", - прокоментував він знімок.

"Хоча в ньому прекрасне все - починаючи з першого уроку. Мишебратья а ля совєцкій букварік, тільки без Членіна".

"Мишебратья на біс: якщо діти з першого уроку не засвоїли. Українські діти. Головні слова уроку: Україна, багатонаціональна, народи, дружба".

"А ось з цього ж укр. підручника мишебратья на десерт - з ненав'язливим навіюванням про селянську мову, гопаки та галушки".


"А це підручник для 2-го кл. Тих же авторів. "Киев - мать городов русских" і місто рос. культури. Правильно. А що ж ще вчити укр. дитині?"

Користувачі соцмереж активно коментують пост: "Ростять в*ту зі школи. Просто чудово!"; "Ну так тегайте МОН та СБУ"; "Тільки хардкор, - треба згодувати (по сторінці) авторам і редакторам".

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...