Ляпи американських телевізійників: Як канал CNN "закинув" Україну в Пакистан (фото)

Також нещодавно в одному з сюжетів на кордоні з Україною з'явилася Чехословаччина, яка існувала до 1992 року, після чого були утворені окремі держави: Чехія та Словаччина.

Ілюстрація:artscomm.tcnj.edu

Телеканал CNN переплутав Україну на карті з Пакистаном. Крім того, телевізійники помістили на кордон з Україною Чехословаччину. Про це пише Голос Америки, передають Патріоти України.

Редактор і журналіст впливового американського видання The New York Times Макс Фішер представив свою колекцію географічних ляпів американських телевізійників, зазначає видання.

Так, у випадку України помилкова графіка супроводжувала освітлення т.зв. "Референдуму" на території ОРДЛО. Україна на карті опинилася на місці Пакистану.

Крім того в іншому сюжеті телевізійники помістили на кордон з Україною в 21 столітті державу Чехословаччину.

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...

Хіти тижня. Смертоносний меч мору та війни: Розшифровано страшні прогнози Нострадамуса про Росію

п’ятниця, 13 вересень 2019, 23:30

Природні катаклізми є попередниками загибелі людей і в різних куточках Росії вже можна помітити перші метеорити. Знаменитий провісник запевняв, що Росію чекає сумний кінець. Про це йдеться в працях Нострадамуса, які недавно розшифрували конспірологи, п...