Ляпи американських телевізійників: Як канал CNN "закинув" Україну в Пакистан (фото)

Також нещодавно в одному з сюжетів на кордоні з Україною з'явилася Чехословаччина, яка існувала до 1992 року, після чого були утворені окремі держави: Чехія та Словаччина.

Ілюстрація:artscomm.tcnj.edu

Телеканал CNN переплутав Україну на карті з Пакистаном. Крім того, телевізійники помістили на кордон з Україною Чехословаччину. Про це пише Голос Америки, передають Патріоти України.

Редактор і журналіст впливового американського видання The New York Times Макс Фішер представив свою колекцію географічних ляпів американських телевізійників, зазначає видання.

Так, у випадку України помилкова графіка супроводжувала освітлення т.зв. "Референдуму" на території ОРДЛО. Україна на карті опинилася на місці Пакистану.

Крім того в іншому сюжеті телевізійники помістили на кордон з Україною в 21 столітті державу Чехословаччину.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою