Ляпи американських телевізійників: Як канал CNN "закинув" Україну в Пакистан (фото)

Також нещодавно в одному з сюжетів на кордоні з Україною з'явилася Чехословаччина, яка існувала до 1992 року, після чого були утворені окремі держави: Чехія та Словаччина.

Ілюстрація:artscomm.tcnj.edu

Телеканал CNN переплутав Україну на карті з Пакистаном. Крім того, телевізійники помістили на кордон з Україною Чехословаччину. Про це пише Голос Америки, передають Патріоти України.

Редактор і журналіст впливового американського видання The New York Times Макс Фішер представив свою колекцію географічних ляпів американських телевізійників, зазначає видання.

Так, у випадку України помилкова графіка супроводжувала освітлення т.зв. "Референдуму" на території ОРДЛО. Україна на карті опинилася на місці Пакистану.

Крім того в іншому сюжеті телевізійники помістили на кордон з Україною в 21 столітті державу Чехословаччину.

20 патрульних катерів OCEA FPB 98 будуть додані до захисту морських підступів до України

середа, 19 червень 2019, 14:22

Ці судна приблизно у півтора рази більші за малі броньовані катери від "Кузні на Рибальському", з котрих наразі ВМСУ формують "москитний флот". Морська охорона Державної прикордонної служби України отримає 20 французьких патрульних катерів OCEA FPB 98....

Грибки ростуть в організмі у геометричній прогресії: Лікар попередила про небезпеку цукру влітку

середа, 19 червень 2019, 12:44

Чим менше цукру їсти влітку - тим здоровішим буде організм. Надмірне споживання цукру влітку загрожує розвитком в організмі великої кількості дріжджоподібних грибів. Про це попередила міколог і бактеріолог Оксана Вольська, передають Патріоти України. Щ...