Людолови "пожаліли" бідолаху: 23-річну вінничанку змушували жебракувати, відібравши немовля та документи (відео)

Парочка одеситів спочатку запропонувала дах над головою, ніби пожалівши. А потім забрали всі дитячі гроші, відібрали паспорт, а саму – били та змушували заробляти. Такса - дві тисячі гривень щодня

Не довіряйте чужим: 23-річну дівчину змушували жебракувати, відібравши доньку та документи (відео)

Наталя двічі намагалася втекти, за що "добродії" її безжально карали, повідомляють Патріоти України з посиланням на Надзвичайні новини.

«Проведено результативні обшуки, вилучено речові докази, а саме: документи, паспорта нашої потерпілої та співмешканця, які були насильно в них відібрані, карточка «Ощадбанку», гроші з якої у сумі 14 тисяч злочинці забрали зразу собі», - повідомив заступник начальника Управління боротьби з торгівлею людьми у Вінницькій області Дмитро Іванченко.

Сама жертва рабства нині – під охороною поліції. Де саме перебуває, правоохоронці не розголошують. Проте «Надзвичайні новини» мають ексклюзивне відео. Молода жінка розповідає, що їй довелося пережити.

«Перших три місяці було все нормально. А тоді вони примушували ходити жебракувати, і почали знущатися, битися, бити», - розповідає нині про раніше пережите Наталя, яка побувала в рабстві.

А крім того, в неї постійно забирали гроші, повністю перевіряли, чи нічого не приховує – роздягали до гола.

У Наталі не було жодної можливості втекти. Її шантажували і погрожували долею її доньки.

«Перший раз я втекла від них, хотіла забрати Віку. І вона знайшла мій номер, подзвонила до мене і каже: або ти приїдеш через два дні, або ми твою дитину просто віддаємо у дім малютки. Вони отримували гроші на Віку, до 9-ти місяців», - розповіла Наталя. Дитячих грошей рабовласникам здалося замало. Вони змушували й матір приносити дохід.

«Я ходила їм гроші заробляла. Ледь не по 2 тисячі в день приносила. Бувало і більше приносила. За це вони тримали мене. Бувало надвір не випускали мене, щоб я сиділа в хаті, щоб не втекла від них. Ходили навіть в туалет зі мною, ходили слідом», - згадує жінка.

Забрати в одеситів чужу дитину і зрештою звільнити жінку змогли тільки правоохоронці. Вони розпочали кримінальне провадження та вже оголосили парочці про підозру у торгівлі людьми. Обом загрожує до 12 років позбавлення волі.

"Лікарі, які рятують хворих на COVID-19, нарешті отримають 300% надбавки: ВРУ виправила помилку Радуцького", - Снєгирьов

вівторок, 7 квітень 2020, 16:23

Наразі, після підписання міністром охорони здоров’я Степановим відповідного наказу щодо отримання доплат у вигляді трьох посадових окладів зарплати медпрацівниками, які борються з коронавірусом, ситуація зрушила з мертвої точки. 30 березня на позачерг...

"Підвищення цін на товари першої необхідності є економічним мародерством в умовах надзвичайної ситуації", - Снєгирьов

понеділок, 6 квітень 2020, 16:44

Закон має бути один для всіх, без виключення – як для власників малого та середнього бізнесу у вигляді яток і невеличких магазинів, так і для власників великих мереж. Наразі ж, ситуація з роботою мережі гіпермаркетів «Епіцентр», взагалі ставить під сумнів