Липкі гроші: Шахраї вигадали новий спосіб красти гроші з банкоматів

Такий вид шахрайства останнім часом став дуже популярний як в Європі, так і в Україні.

Гроші у банкоматі можуть просто прилипнути. Фото: DT.ua.

В Україні шахраї все частіше стали користуватися новим способом крадіжки готівкових коштів із банкоматів - за допомогою звичайної клейкої стрічки, передають Патріоти України із посиланням на українські ЗМІ.

Про це розповіла заступник директора Форуму безпеки розрахунків і кредитів Української міжбанківської асоціації членів платіжних систем ЕМА Олеся Данильченко. За її словами, такий вид шахрайства став дуже популярний як в Європі, так і в Україні.

"На отвір для видачі готівки шахраї встановлюють додаткове обладнання. Як правило - це планочка зі скотчем із зворотного боку. Під час проведення операцій зняття готівки, вони прилипають до планки. Якщо людина не задумалася про те, що це може бути шахрайство (вирішила, що готівка не вийшла через збій у банкоматі) і йде, то після нього підходить тут же зловмисник і забирає і планку, і гроші. і тут банк ніяк не може компенсувати втрати", - пояснила Данильченко. Експерт зазначила, що якщо в 2014 році було зафіксовано лише 52 подібні випадки, то в 2015 році кількість подібних злочинів зросла вже до 989.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...