Масова загибель росіян у страшній ДТП: З'явилися деталі та відео кривавого інциденту

За попередньою інформацією, аварія сталася з вини водія маршрутки, який частково виїхав на смугу зустрічного руху і врізався в ЛІАЗ.

Патріоти України вже писали про страшну аварію, неподалеку від столиці Російської Федерації. Наразі з’явились подробиці. Деякі з них досить дивні, за збігом обставин. Так стало відомо, що в нещасливій маршрутці, яка потрапила в смертельну аварію у Тверській області, їхала вчителька однієї з місцевих шкіл: водій і єдиний пасажир, що вижив - її учні.

Так, стало відомо, що серед загиблих пасажирів маршрутки виявилася колишня вчителька і завідуюча дитячим садком Ніна Березіна. Дружина глави Старицького району їхала до Твері на обстеження до кардіолога, однак її життя обірвалося в страшній ДТП.

За іронією долі, за кермом цього злощасного мікроавтобуса був саме учень її рідної школи. Згідно з інформацією, чоловіка описують як позитивну людину, яка ніколи не випивала і не розуміють, як він міг виїхати на зустрічну смугу. І ще один збіг: єдиний виживший в маршрутці Мансур Арабієв також був учнем цієї самої школи.

Фахівці, що працюють на місці аварії, з'ясували, що водій ЛіАЗ намагався загальмувати, на відміну від водія "Форда", під яким слідів гальмівного шляху виявити не вдалося.

Волонтери з ГО “Важливі дії” передали на Бахмутський напрямок ще один бойовий пікап

вівторок, 7 лютий 2023, 23:02

Спеціально під потреби ЗСУ був обраний автомобіль IVECO VM90, оскільки вкрай важлива висока прохідність такого автомобіля. IVECO VM90 може використовуватися у якості командно-штабного та медичного варіанту, а також як бойова одиниця з можливістю установки

Вибухи в Ірані: Чи вплине атака на завод дронів на хід війни в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 14:11

Варто зауважити, що використання росією іранських дронів проти України не впливає суттєво на хід війни, оскільки українські сили ППО навчилися ефективно їм протидіяти. Днями на військовому заводі з виробництва БПЛА в Ірані пролунав сильний вибух. Крім ...