Медсестра не розгубилась: У Києві чоловік погрожував підірвати лікарню гранатами (фото)

Після нетривалих умовлянь медсестра лікарні, яка знаходиться ну вул. Підвисоцького, вивела чоловіка із будівлі та зателефонувала на 102.

Чоловік із гранатами погрожував підірвати лікарню. Ілюстрація: Сегодня.

Сьогодні вночі до приміщення лікарні Києва забіг чоловік з двома гранатами в руках. Він кричав, що хоче підірвати все навкруги, передають Патріоти України з посиланням на "Київ. Оперативний".

Після нетривалих умовлянь медсестра лікарні, яка знаходиться ну вул. Підвисоцького, вивела його із будівлі та зателефонувала на 102. Коли чоловік покидав межі закладу, залишив на столі медсестрі одну гранату.

Інспектори Патрульної поліції знайшли нападника на вулиці Кіквідзе, 17 А і разом зі спецпідрозділом поліції затримали його. Ним виявився Юдін Олександр Олексійович, 05.11.1966 року народження. Всього у нього було 3 гранати. Наразі слідство встановлює мотиви скоєння злочину.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...