Мережу підірвали фото зустрічі найвищого чоловіка в світі і найнижчої жінки

На фото можна помітити колосальну різницю в зрості Султана і Джоти. Як приклад журналісти нагадали, що лише довжина ступні чоловіка досягає сьогодні 34 сантиметрів, що становить половину зросту жінки.

Султан Кесена і Джоті Амджі. Фото: Mirror

В Єгипті зустрілися найвищий чоловік в світі Султан Кесена з ростом 251 сантиметр і найнижча жінка Джоті Амджі, її зріст становить 62 сантиметри. Вражаючі фотографії публікує Mirror, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Як зазначає джерело, Султан і Джоті потрапили в Книгу рекордів Гіннесса в 2011 році. На той момент чоловікові було 28 років і за ним вже був закріплений один рекорд - найбільші кисті рук.

Наскільки відомо, Султан проживає в Туреччині і займається фермерством, хоча хобі дається йому нелегко, так як він практично не може пересуватися без палиці. Причиною його незвичайного зросту стала пухлина гіпофіза, він продовжував рости аж до 29 років. Можливо, ріст тривав би і далі, але лікарям вдалося зупинити цей процес.

У свою чергу, мешканка індійського міста Нагпур Джоті Амджі потрапила в число рекордсменів як найменша жінка в день свого 18-річчя. Захворювання, яке зупинило її зріст, називається ахондроплазією. Причинами його виникнення вважаються генетичні порушення.

"Українська "Швейцарія" на тлі руїн дитячого табору у Станично-Луганському районі", - Снєгирьов

неділя, 10 листопад 2019, 18:34

Звертаюся до президента України Зеленського та міністра МВС Авакова з вимогою взяти під свій особистий контроль питання розслідування фактів знищення матеріально-технічної бази дитячого оздоровчого табору "Дружба" та компенсації за рахунок держави заподія

"Будівництво водовідливного комплексу для захисту шахт на Луганщині: гроші є, а захисту немає", - Снєгирьов

середа, 6 листопад 2019, 19:34

Варто зазначити, що ці вугледобувні підприємства є планово збитковими, а коштів від реалізації вугільної продукції та державної підтримки на покриття витрат із собівартості вугільної продукції не вистачає навіть на виплату заробітної плати. 13 лютого 2...