Мережу підірвали фото зустрічі найвищого чоловіка в світі і найнижчої жінки

На фото можна помітити колосальну різницю в зрості Султана і Джоти. Як приклад журналісти нагадали, що лише довжина ступні чоловіка досягає сьогодні 34 сантиметрів, що становить половину зросту жінки.

Султан Кесена і Джоті Амджі. Фото: Mirror

В Єгипті зустрілися найвищий чоловік в світі Султан Кесена з ростом 251 сантиметр і найнижча жінка Джоті Амджі, її зріст становить 62 сантиметри. Вражаючі фотографії публікує Mirror, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Як зазначає джерело, Султан і Джоті потрапили в Книгу рекордів Гіннесса в 2011 році. На той момент чоловікові було 28 років і за ним вже був закріплений один рекорд - найбільші кисті рук.

Наскільки відомо, Султан проживає в Туреччині і займається фермерством, хоча хобі дається йому нелегко, так як він практично не може пересуватися без палиці. Причиною його незвичайного зросту стала пухлина гіпофіза, він продовжував рости аж до 29 років. Можливо, ріст тривав би і далі, але лікарям вдалося зупинити цей процес.

У свою чергу, мешканка індійського міста Нагпур Джоті Амджі потрапила в число рекордсменів як найменша жінка в день свого 18-річчя. Захворювання, яке зупинило її зріст, називається ахондроплазією. Причинами його виникнення вважаються генетичні порушення.

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...