Мережу підірвали фото зустрічі найвищого чоловіка в світі і найнижчої жінки

На фото можна помітити колосальну різницю в зрості Султана і Джоти. Як приклад журналісти нагадали, що лише довжина ступні чоловіка досягає сьогодні 34 сантиметрів, що становить половину зросту жінки.

Султан Кесена і Джоті Амджі. Фото: Mirror

В Єгипті зустрілися найвищий чоловік в світі Султан Кесена з ростом 251 сантиметр і найнижча жінка Джоті Амджі, її зріст становить 62 сантиметри. Вражаючі фотографії публікує Mirror, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Як зазначає джерело, Султан і Джоті потрапили в Книгу рекордів Гіннесса в 2011 році. На той момент чоловікові було 28 років і за ним вже був закріплений один рекорд - найбільші кисті рук.

Наскільки відомо, Султан проживає в Туреччині і займається фермерством, хоча хобі дається йому нелегко, так як він практично не може пересуватися без палиці. Причиною його незвичайного зросту стала пухлина гіпофіза, він продовжував рости аж до 29 років. Можливо, ріст тривав би і далі, але лікарям вдалося зупинити цей процес.

У свою чергу, мешканка індійського міста Нагпур Джоті Амджі потрапила в число рекордсменів як найменша жінка в день свого 18-річчя. Захворювання, яке зупинило її зріст, називається ахондроплазією. Причинами його виникнення вважаються генетичні порушення.

Вже зовсім скоро і триватиме 27 років: Розшифровано пророцтво Нострадамуса про Третю світову

субота, 20 липень 2019, 23:51

Згідно з його передбаченням, військові дії розгоряться на Близькому Сході. Відомий французький астролог і віщун Нострадамус передбачив Третю світову війну, яка може початися в 2019 році. Такий висновок зробили фахівці, які працювали над розгадкою катре...

Байкал перетвориться на калюжу: З'явилися фото "постарілої" Росії

субота, 20 липень 2019, 23:42

Саме так буде виглядати весь світ, якщо не докладати зусиль для поліпшення екологічної ситуації на планеті. На тлі популярного тренду на зістарення облич у додатку FaceApp Greenpeace Росії показав фото "старих" Байкалу, Санкт-Петербурга й Арктики. Знім...