Мережу підірвали фото зустрічі найвищого чоловіка в світі і найнижчої жінки

На фото можна помітити колосальну різницю в зрості Султана і Джоти. Як приклад журналісти нагадали, що лише довжина ступні чоловіка досягає сьогодні 34 сантиметрів, що становить половину зросту жінки.

Султан Кесена і Джоті Амджі. Фото: Mirror

В Єгипті зустрілися найвищий чоловік в світі Султан Кесена з ростом 251 сантиметр і найнижча жінка Джоті Амджі, її зріст становить 62 сантиметри. Вражаючі фотографії публікує Mirror, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Як зазначає джерело, Султан і Джоті потрапили в Книгу рекордів Гіннесса в 2011 році. На той момент чоловікові було 28 років і за ним вже був закріплений один рекорд - найбільші кисті рук.

Наскільки відомо, Султан проживає в Туреччині і займається фермерством, хоча хобі дається йому нелегко, так як він практично не може пересуватися без палиці. Причиною його незвичайного зросту стала пухлина гіпофіза, він продовжував рости аж до 29 років. Можливо, ріст тривав би і далі, але лікарям вдалося зупинити цей процес.

У свою чергу, мешканка індійського міста Нагпур Джоті Амджі потрапила в число рекордсменів як найменша жінка в день свого 18-річчя. Захворювання, яке зупинило її зріст, називається ахондроплазією. Причинами його виникнення вважаються генетичні порушення.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...