Microsoft відмовиться від підтримки застарілих версій Windows

За даними аналітичної служби Net Applications, в даний час Windows 7 все ще встановлена на 42,8% ПК з Windows.

Microsoft через рік припинить надавати оновлення безпеки або безкоштовну підтримку для Windows 7, передають Патріоти України.

"Не дивно, що користувачі ПК використовують стару версію Windows. Незалежно від того, чи відмовляються вони перейти на Windows 10, чи їхній ІТ-відділ ледачий, все ще досить часто можна побачити ПК під управлінням Windows 7. Можливо, зараз саме час рухатися далі", - пише The Next Web.

Windows 7 мала величезний успіх для Microsoft. Незважаючи на Windows 10, за даними аналітичної служби Net Applications, в даний час Windows 7 все ще встановлена на 42,8% ПК з Windows.

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...

"Вагнергейт" і провалені спецоперації розвідки України - чи був російський "кріт"

середа, 5 січень 2022, 11:35

Ми як українці мусимо пишатися вітчизняними спецслужбами. Розуміти, що ми маємо за спиною надійний тил, і що жодна операція російських чи інших іноземних спецслужб неможлива на території України. Бо маємо професіоналів, що дійсно відповідають високим стан