Може статися вибух: Над Землею нависла серйозна загроза, - вчені

До Землі рухається хмара, яка утворилася в результаті потужного спалаху на Сонці.

У напрямку Землі рухається величезна хмара радіоактивних частинок, яке утворилася в результаті найпотужнішої за останні 12 років спалаху на Сонці. Про це повідомляє Paperus, передають Патріоти України.

Після спалаху на Сонці виникло нагріте речовина, яке є розірваної частиною атмосфери зірки. В результаті спалаху і виникла хмара.

Крім того відомо, що хмара стрімко рухається в напрямку Землі, його швидкість при цьому становить 1000 кілометрів на годину. На думку вчених, якщо хмара зможе досягти Землі, то станеться величезний вибух.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою