Можна знімати фільм жахів: ЗМІ показали, як виглядає Лук'янівський СІЗО (фото)

​Журналістам показали корпус, закритий на ремонт. На знімках можна побачити жахливу картину: обшарпані коридори, старі ліжка, страшенно облізлі стіни.

Лук'янівський СІЗО. Фото:РБК

21 лютого в Лук'янівському СІЗО влаштували день відкритих дверей. Фотокореспондент РБК-Україна побував на дану подію і зробив яскравий репортаж, зазначають Патріоти України.

Журналістам показали корпус, де немає арештантів. У цій будівлі планують зробити ремонт, якого слідчий ізолятор особливо потребує. На знімках можна побачити жахливу картину: обшарпані коридори, старі ліжка, шокуюче облізлі стіни.

Слід відзначити, що в Київському слідчому ізоляторі планують зробити ремонт в колишньому жіночому корпусі і лазні, після чого вони повинні знову запрацювати. Таке рішення прийняло Міністерство юстиції.

Відзначається, що даний корпус введений в експлуатацію в 1989 році, але починаючи з 2014 року перший і другий поверхи не використовуються. Загальна площа корпусу складає 750 м2. У планах відремонтувати і ввести в експлуатацію 25 камер житловою площею 450 м2 і відновити функціонування лазні, розташованої на цокольному поверсі.

Хіти тижня. Справжній космос! - ​Футболіст забив гол, зробивши заднє сальто одночасно з ударом (відео)

субота, 20 жовтень 2018, 22:30

Гравець однієї з російських аматорських команд Норік Авдалян відзначився фантастичним виконанням пенальті під час матчу Національної студентської футбольної ліги. Команда Авдалян при цьому розгромила суперника. До речі, це не перший гол, забитий футбол...

Білорусь та Литва вважають його своїм: Однак він же київський Рюрикович і почиває у Києво-Печерській Лаврі

субота, 20 жовтень 2018, 20:45

​Великий гетьман Литовський. Переможець безжальних та "побєдоносних" москалів, найбільший магнат України, котрого за життя прозвали некоронованим королем Русі. Це все він, "кузен" та радник королів польських та великих князів литовських. Втрачений чере...