Можна знімати фільм жахів: ЗМІ показали, як виглядає Лук'янівський СІЗО (фото)

​Журналістам показали корпус, закритий на ремонт. На знімках можна побачити жахливу картину: обшарпані коридори, старі ліжка, страшенно облізлі стіни.

Лук'янівський СІЗО. Фото:РБК

21 лютого в Лук'янівському СІЗО влаштували день відкритих дверей. Фотокореспондент РБК-Україна побував на дану подію і зробив яскравий репортаж, зазначають Патріоти України.

Журналістам показали корпус, де немає арештантів. У цій будівлі планують зробити ремонт, якого слідчий ізолятор особливо потребує. На знімках можна побачити жахливу картину: обшарпані коридори, старі ліжка, шокуюче облізлі стіни.

Слід відзначити, що в Київському слідчому ізоляторі планують зробити ремонт в колишньому жіночому корпусі і лазні, після чого вони повинні знову запрацювати. Таке рішення прийняло Міністерство юстиції.

Відзначається, що даний корпус введений в експлуатацію в 1989 році, але починаючи з 2014 року перший і другий поверхи не використовуються. Загальна площа корпусу складає 750 м2. У планах відремонтувати і ввести в експлуатацію 25 камер житловою площею 450 м2 і відновити функціонування лазні, розташованої на цокольному поверсі.

Як не крути, а все одно в основі німецько-фашистський "Шмайсер": Концерн "Калашников" показав новий АК-308

понеділок, 20 серпень 2018, 23:20

Зараз АК-308 готують до попередніх випробувань. Концерн «Калашников» показав зразок нового АК-308, який виставить на огляд під час форуму «Армія-2018», запланованого на 21-26 серпня в Підмосков'ї (Росія), передають Патріоти України. . Автомат створили...

Назад у "совок": У Росії відправлятимуть у "психушку" за анекдоти в соцмережах

понеділок, 20 серпень 2018, 21:27

Так звані "експерти" в РФ можуть трактувати анекдот або допис у мережі, як прояв екстремізму та розпалювання ворожнечі. Невський районний суд Санкт-Петербурга 20 серпня розпочав розгляд справи Едуарда Нікітіна, обвинуваченого в екстремізмі за пости у "...