Можна знімати фільм жахів: ЗМІ показали, як виглядає Лук'янівський СІЗО (фото)

​Журналістам показали корпус, закритий на ремонт. На знімках можна побачити жахливу картину: обшарпані коридори, старі ліжка, страшенно облізлі стіни.

Лук'янівський СІЗО. Фото:РБК

21 лютого в Лук'янівському СІЗО влаштували день відкритих дверей. Фотокореспондент РБК-Україна побував на дану подію і зробив яскравий репортаж, зазначають Патріоти України.

Журналістам показали корпус, де немає арештантів. У цій будівлі планують зробити ремонт, якого слідчий ізолятор особливо потребує. На знімках можна побачити жахливу картину: обшарпані коридори, старі ліжка, шокуюче облізлі стіни.

Слід відзначити, що в Київському слідчому ізоляторі планують зробити ремонт в колишньому жіночому корпусі і лазні, після чого вони повинні знову запрацювати. Таке рішення прийняло Міністерство юстиції.

Відзначається, що даний корпус введений в експлуатацію в 1989 році, але починаючи з 2014 року перший і другий поверхи не використовуються. Загальна площа корпусу складає 750 м2. У планах відремонтувати і ввести в експлуатацію 25 камер житловою площею 450 м2 і відновити функціонування лазні, розташованої на цокольному поверсі.

З архіву ПУ. Ми зобов'язані були втримати Дебальцеве. Єдине, що нам потрібно було - поповнювати боєкомплект і заповнювати втрати особового складу, - боєць ЗСУ

п’ятниця, 25 вересень 2020, 13:00

​Українська армія в 2015 році могла втримати Дебальцевський плацдарм, однак його втрата була зумовлена ​​трьома факторами. Про це розповів під час інтерв'ю Юрію Бутусову у січні 2018 року Ігор Лук'янов, сержант 25 мотопіхотного батальйону "Київська Ру...

Масові протести на окупованих територіях: чи є підстави?

субота, 19 вересень 2020, 21:55

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з боку відповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшення відсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактично ми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасово окупов