Можна знімати фільм жахів: ЗМІ показали, як виглядає Лук'янівський СІЗО (фото)

​Журналістам показали корпус, закритий на ремонт. На знімках можна побачити жахливу картину: обшарпані коридори, старі ліжка, страшенно облізлі стіни.

Лук'янівський СІЗО. Фото:РБК

21 лютого в Лук'янівському СІЗО влаштували день відкритих дверей. Фотокореспондент РБК-Україна побував на дану подію і зробив яскравий репортаж, зазначають Патріоти України.

Журналістам показали корпус, де немає арештантів. У цій будівлі планують зробити ремонт, якого слідчий ізолятор особливо потребує. На знімках можна побачити жахливу картину: обшарпані коридори, старі ліжка, шокуюче облізлі стіни.

Слід відзначити, що в Київському слідчому ізоляторі планують зробити ремонт в колишньому жіночому корпусі і лазні, після чого вони повинні знову запрацювати. Таке рішення прийняло Міністерство юстиції.

Відзначається, що даний корпус введений в експлуатацію в 1989 році, але починаючи з 2014 року перший і другий поверхи не використовуються. Загальна площа корпусу складає 750 м2. У планах відремонтувати і ввести в експлуатацію 25 камер житловою площею 450 м2 і відновити функціонування лазні, розташованої на цокольному поверсі.

Навколо Антарктиди новий ажіотаж через загадкову 100-метрову вежу (відео)

понеділок, 17 грудень 2018, 0:20

Високорозвинена стародавня цивілізація, інопланетяни, портал в інший час або вимір - що тільки не кажуть. У додатку Google Earth віртуальні уфологи зробили чергове відкриття в Антарктиді, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости....

Кіт-мандрівник заліз у посилку господаря, щоб опинитись за 1200 км від рідної домівки (фото)

неділя, 16 грудень 2018, 23:37

​Кіт на прізвисько Балу провів в коробці 17 годин, але не втратив оптимізму та дружелюбності. У канадському Галіфаксі кота відправили поштою, вихованець виїхав за 1200 км. Про це повідомляє канадське ЗМІ CP24, передають Патріоти України. Кіт на прізвис...