"Ми нікому та нічого не винні": У “ДНР” відреагували на жест доброї волі України

За словами "омбудсмена "ДНР", сепаратисти вже «досить видали в односторонньому порядку».

Дар'я Морозова. Фото: gorlovka.today.

У «ДНР» заявили, що у відповідь на передачу українською владою 15 полонених бойовиків – т.зв. “жест доброї волі”, їх сторона не має наміру передати Києву жодного українського заручника. Про це повідомила т.зв. “омбудсмен” “ДНР” Дар'я Морозова російському “Інтерфаксу”, передають Патріоти України.

За її словами, сепаратисти вже «досить видали в односторонньому порядку». При цьому вона також заявила, що сподівається на завершення до кінця року обміну полоненими за формулою «всіх на всіх».

«З нашого боку перешкод немає. Тепер черга за рішенням (президента України Петра) Порошенка», – заявила Морозова. Раніше в п’ятницю в «ДНР» знову заявили про готовність провести з Києвом обмін полоненими за формулою «228 на 8». Про таке ж співвідношення вони вже заявляли 7 грудня, коли відкинули пропозицію представників української сторони обміняти полонених за формулою «всіх на всіх».

Як повідомляла тоді віце-спікер парламенту Ірина Геращенко, в «ДНР» у відповідь на пропозицію віддати їм 228 полонених бойовиків в обмін на 42 українців заявили, що можуть віддати лише вісім. Угруповання «ЛНР», за її словами, заявило про наявність лише шести українських затриманих, за звільнення яких воно вимагає більш 440 чоловік. За даними СБУ, в полоні бойовиків перебувають 108 громадян України, безвісти зниклими вважають 495 осіб, з яких 135 – військовослужбовці і співробітники правоохоронних органів.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою