На фестивалі у США український короткометражний фільм визнали найкращою комедією (фото)

Дебютний фільм молодої режисерки Антонець "П'ять хвилин" був створений за підтримки Держкіно.

Фото:Fаcebook

Українська комедія "П'ять хвилин" виборола чотири нагороди на фестивалі International Peace & Film Festival у США. Про це повідомив у своєму Facebook прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, зазначають Патріоти України.

"Вітаю творців фільму і бажаю нових перемог. Ваш успіх - найкраща дипломатія, що розповідає світові про Україну!" - написав голова уряду.

"International Peace & Film Festival - молодий фестиваль в Орландо, але насичений програмою та номінаціями. Цього року в конкурсі була представлена 41 краіна.

Наш фільм був номінований у 2 категоріях: Best cinematography & Essence та здобув перемогу Essence Award - це нагорода за короткометражний фільм, що найкраще передає ідею фільму за мінімум часу.

Також фільм отримав дві нагороди від журі, Best comedy (краща комедія). Best action scene (за сцену з рибаками Романом Ясіновським та Олександром Рудинським" - написав Гройсман.

Короткометражний дебютний фільм режисерки Яни Антонець "П'ять хвилин" створений за підтримки Держкіно.

За сюжетом, це абсурд на тлі пафосного похорону. Члени сім'ї виставляють напоказ своє багатство та шану покійному. За всім цим ніхто не помічає, що вони втратили дещо важливе. Ніхто, окрім тракториста, браконьєрів, двох поліцейських та працівників сільської лікарні.

Скрепне дежавю: В окупованому Криму ''відрубали'' світло

п’ятниця, 16 листопад 2018, 21:49

Аварійне відключення світла сталося в трьох районах - Бахчисарайському, Джанкойському і Нижньогірському. У п'ятницю, 16 листопада, частина окупованого Росією Криму виявилася знеструмлена через спрацювання систем захисту ліній електропередач, передають ...

"Котяча застільна": Мережу підкорив пухнастик, який співає "грузинські пісні" (відео)

п’ятниця, 16 листопад 2018, 12:44

Користувачі мережі зазначили, що давали прослухати "пісню" кота своїм вихованцям, і вона привела їх до миски. Тварина виводить цілком мелодійні звуки, роблячи паузи і "затягуючи" мелодію. Не всі користувачі повірили, що "співає" дійсно кіт. Ролик з'яви...