На фестивалі у США український короткометражний фільм визнали найкращою комедією (фото)

Дебютний фільм молодої режисерки Антонець "П'ять хвилин" був створений за підтримки Держкіно.

Фото:Fаcebook

Українська комедія "П'ять хвилин" виборола чотири нагороди на фестивалі International Peace & Film Festival у США. Про це повідомив у своєму Facebook прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, зазначають Патріоти України.

"Вітаю творців фільму і бажаю нових перемог. Ваш успіх - найкраща дипломатія, що розповідає світові про Україну!" - написав голова уряду.

"International Peace & Film Festival - молодий фестиваль в Орландо, але насичений програмою та номінаціями. Цього року в конкурсі була представлена 41 краіна.

Наш фільм був номінований у 2 категоріях: Best cinematography & Essence та здобув перемогу Essence Award - це нагорода за короткометражний фільм, що найкраще передає ідею фільму за мінімум часу.

Також фільм отримав дві нагороди від журі, Best comedy (краща комедія). Best action scene (за сцену з рибаками Романом Ясіновським та Олександром Рудинським" - написав Гройсман.

Короткометражний дебютний фільм режисерки Яни Антонець "П'ять хвилин" створений за підтримки Держкіно.

За сюжетом, це абсурд на тлі пафосного похорону. Члени сім'ї виставляють напоказ своє багатство та шану покійному. За всім цим ніхто не помічає, що вони втратили дещо важливе. Ніхто, окрім тракториста, браконьєрів, двох поліцейських та працівників сільської лікарні.

Це дуже небезпечно: Помилки в приготуванні м'яса, які можуть коштувати вам здоров'я

середа, 22 серпень 2018, 0:32

За словами вчених, будь-яке м'ясо є носієм різних бактерій - наприклад, кишкової палички, бруцельозу. Помилки були визначені фахівцями Міністерства сільського господарства США, які проводили спеціальне дослідження проблеми обробки і вживання м'яса, інф...

Вчені назвали фрукт, який захистить від діабету та покращить зір

вівторок, 21 серпень 2018, 23:40

Витягнуті із цих плодів фітохімічні речовини також можуть запобігти розвитку ракових клітин і сприяють їх знищенню. Вживання такого екзотичного фрукту як авокадо сприяє зниженню ризику виникнення цукрового діабету. Про це заявили дослідники університет...