На головному новорічному майданчику України оселився "монстр" із фільмів жахів (фотофакти)

На думку конструктора, малечі та дорослим має припасти до вподоби дивовижний автомобіль з культової фантастичної кіноепопеї «Чужий»

На Софійській площі з'явився автоперсонаж з фільму жахів «Чужий». Своїми руками його зробив житель Київської області - Володимир і пригнав до столиці, повідомляють Патріоти України.

За 20 гривень власник пропонує зробити яскраве Селфі зі своїм «жахливим» творінням. 6,5-метрове чудовисько на колесах, прикрашене яскравою ілюмінацією, відразу ж привертає увагу перехожих.

7 січня останній день відвідин атракціону.Фото: Роман Барабаш

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою