"На нашій землі переможцями повинні бути ми": В мережі розповіли про військову із позивним "Весна" (фото)

Донедавна дівчина була викладачем польської мови в Національному гірничому університеті в Дніпрі. А ще раніше мріяла стати акторкою.

Позивний "Весна" разом з волонтеркою. Фото: соцмережі.

Волонтери проекту "Повернись живим" розповіли історію про військовослубовця Оксану з позивним "Весна". Історія опублікована на їхній сторінці в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

Зазначається, що донедавна дівчина була викладачем польської мови в Національному гірничому університеті в Дніпрі. А ще раніше мріяла стати акторкою, як мама, і здійснити мрію бабусі-режисера – зіграти Мавку з "Лісової пісні".

Нині дівчина захищає кордони України на передовій, виконує роботу з особовим складом у одній із рот. "Оксана виконує роботу з особовим складом у одній з рот. Вона одразу розуміла, що йде в армію не просто для того, аби всі зітхали, мовляв – "подивіться, дівчата йдуть на війну". Її дратує надмірна увага до того, чи жіноча справа війна. Жінка просто робить вибір і йде захищати те, що важливе", – розповіли волонтери.

Дівчина зізнається, що іноді між військовими роти виникають конфлікти, сварки, бо у всіх різні погляди. Але все одно любить усіх "своїх". "Війна виснажує не так фізично, як морально. Іноді дуже хочеться додому. Але на запитання: "Чи не хочеться тобі жити дівчачим життям, а не в цих руїнах", "Весна" знає чітку відповідь – у будь-якій війні має бути переможець. На нашій землі переможцями повинні бути ми – це без варіантів. І вона робить все можливе від себе", – зазначили волонтери.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...