"На Сході ми давно побили горщики. Тепер на Заході. Україна просто закритий туалет Європи" - Червоненко у прямому ефірі вилаяв країну, у якій живе (відео)

На думку екс-міністра транспорту, ми втратили великий ринок збуту.

Євген Червоненко. Фото:скрін відео

Екс-міністр транспорту та зв'язку Євген Червоненко назвав Україну "закритим туалетом Європи". Скандальну заяву він зробив в ефірі "Вечірнього прайму" на телеканалі 112 Україна, зазначають Патріоти України.

"Польща - це головне вікно в Європу для залишків не те, що транзиту... ми з моста, який з'єднував Європу та схід - Росію, Казахстан, Узбекистан, ми втратили цей ринок, добровільно його віддали полякам, віддали литовцям, латишам. Тепер ми просто закритий туалет Європи", - заявив Червоненко.

"На Сході ми давно побили горщики. Тепер на Заході", - додав він.

Через відведення військ Україна може втратити Щастя, Сєвєродонецьк та Маріуполь

понеділок, 30 вересень 2019, 0:17

Фактично одностороннє відведення військ ООС є неправильним рішенням ще й тому, що свого часу облдержадміністрації виділили чималі кошти на спорудження 2 і 3 ліній оборони уздовж лінії розмежування, які тепер Україна може залишити у разі відведення, і які

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...