"Нам мало Крыма! Всех хохлов в состав России": Опубліковане відео з мітингу російських шовіністів

Учасники заходу також кричали, що Мінськ, Берлін, Стамбул, Варшава, Київ і Таллінн - російські міста.

Мітинг націонал-більшовиків у РФ. Ілюстрація: depo.ua.

У Москві на честь дня російської нації відбулася хода націонал-більшовиків. Відповідне відео оприлюднило видання Грани.ру, передають Патріоти України.

На відео декілька десятків людей ходять по вулицях Москви, викрикують антиукраїнські гасла і закликають захопити все більше міст і країн слідом за Кримом. "Всех хохлов в состав России!", "Нам мало Крыма", "Донбасс — в состав России".

Вони також кричали, що Мінськ, Берлін, Стамбул, Варшава, Київ і Таллінн - російські міста. Наприкінці відео учасники ходи кричать: "Наши МИГи сядут в Риге", "Наши танки будут в Праге".

Вугільна схема: Що стало підставою для санкцій проти нардепа Козака та телеканалів

вівторок, 23 лютий 2021, 22:52

Варто зауважити, що документи, які лягли в основу санкцій, мають також стати основою кримінальних справ. СБУ має висунути відповідні звинувачення власникам цих компаній щодо протиправної злочинної діяльності. Мають бути послідовні кроки: не лише санкції п

Тиск на Росію щодо "нормандського формату" не мав наслідків

неділя, 21 лютий 2021, 21:14

Розуміючи нездійсненість подібного сценарію щодо розширення Нормандського формату, в українській делегації в мінській ТКГ розповіли своє бачення ролі  США в переговорному процесі при новій адміністрації президента Джо Байдена. Заява Президента Зеленськ...