Нардеп-втікач Оніщенко показав переписку з БПП щодо купівлі каналу "112 Україна"

Переписка датується 28 травня 2015 року.

Ілюстрація:www.rbc.ua

В розпорядження Української правди потрапила переписка начебто нардепа від БПП Сергія Березенка із нардепом Олександром Оніщенком щодо купівлі телеканалу 112. Скріншоти розмови виданню надав сам Оніщенко, передають Патріоти України.

Під час переписки він звертається до абонента із ім'ям "Сергій Березенко 2", запитуючи "І по 112 рухаємося?". На що той відповідає "Не встиг. Поговорю у суботу" і "Так, все по плану по 112".

Переписка датується 28 травня 2015 року.

Як відомо, раніше оголошений в розшук, підозрюваний в розтраті депутат Олександр Оніщенко з Лондона заявив, що президент Петро Порошенко намагався через нього купити телеканал "112 Україна".

"Якщо вам почнуть говорити, що все це – неправда, у мене збереглася купа листувань з Сергієм Березенком і Макаром Пасенюком – про деталі майбутньої угоди", – заявляв Оніщенко.

Сам Березенко в коментарі виданню заявив, що не вів жодних переговорів щодо купівлі президентом Петром Порошенком "112 каналу". Березенко також додав: "Якщо в нього (Оніщенка -ред.) є така переписка, то нехай її опублікує".

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою