Нардеп-втікач Оніщенко показав переписку з БПП щодо купівлі каналу "112 Україна"

Переписка датується 28 травня 2015 року.

Ілюстрація:www.rbc.ua

В розпорядження Української правди потрапила переписка начебто нардепа від БПП Сергія Березенка із нардепом Олександром Оніщенком щодо купівлі телеканалу 112. Скріншоти розмови виданню надав сам Оніщенко, передають Патріоти України.

Під час переписки він звертається до абонента із ім'ям "Сергій Березенко 2", запитуючи "І по 112 рухаємося?". На що той відповідає "Не встиг. Поговорю у суботу" і "Так, все по плану по 112".

Переписка датується 28 травня 2015 року.

Як відомо, раніше оголошений в розшук, підозрюваний в розтраті депутат Олександр Оніщенко з Лондона заявив, що президент Петро Порошенко намагався через нього купити телеканал "112 Україна".

"Якщо вам почнуть говорити, що все це – неправда, у мене збереглася купа листувань з Сергієм Березенком і Макаром Пасенюком – про деталі майбутньої угоди", – заявляв Оніщенко.

Сам Березенко в коментарі виданню заявив, що не вів жодних переговорів щодо купівлі президентом Петром Порошенком "112 каналу". Березенко також додав: "Якщо в нього (Оніщенка -ред.) є така переписка, то нехай її опублікує".

"Буквально за тиждень вартість будівництва підстанції "Кремінська" на Луганщині із 2 млрд грн зменшилася до 1,3 млрд грн", - Снєгирьов

субота, 17 серпень 2019, 20:18

13 серпня 2019 року на пресконференції в Києві операційний директор "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив про те, що НЕК "Укренерго" завершить будівництво підстанції (ПС) 500/220 кВ "Кремінська" (Кремінна, Луганської обл.) до кінця травня 2020 року. ...

"Звільнення Безсмертного з мінської переговорної групи - це поступка країні-агресору", - Снєгирьов

п’ятниця, 16 серпень 2019, 12:10

Варто зазначити, що останнім часом подається викривлена ситуація щодо подій на Сході України, вже лунають заяви про впровадження цензури. Приховування інформації про ситуацію в зоні бойових дій, свідчить про використання політичним керівництвом тактики ма