Нардеп-втікач Оніщенко показав переписку з БПП щодо купівлі каналу "112 Україна"

Переписка датується 28 травня 2015 року.

Ілюстрація:www.rbc.ua

В розпорядження Української правди потрапила переписка начебто нардепа від БПП Сергія Березенка із нардепом Олександром Оніщенком щодо купівлі телеканалу 112. Скріншоти розмови виданню надав сам Оніщенко, передають Патріоти України.

Під час переписки він звертається до абонента із ім'ям "Сергій Березенко 2", запитуючи "І по 112 рухаємося?". На що той відповідає "Не встиг. Поговорю у суботу" і "Так, все по плану по 112".

Переписка датується 28 травня 2015 року.

Як відомо, раніше оголошений в розшук, підозрюваний в розтраті депутат Олександр Оніщенко з Лондона заявив, що президент Петро Порошенко намагався через нього купити телеканал "112 Україна".

"Якщо вам почнуть говорити, що все це – неправда, у мене збереглася купа листувань з Сергієм Березенком і Макаром Пасенюком – про деталі майбутньої угоди", – заявляв Оніщенко.

Сам Березенко в коментарі виданню заявив, що не вів жодних переговорів щодо купівлі президентом Петром Порошенком "112 каналу". Березенко також додав: "Якщо в нього (Оніщенка -ред.) є така переписка, то нехай її опублікує".

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...