Нардеп-втікач Оніщенко показав переписку з БПП щодо купівлі каналу "112 Україна"

Переписка датується 28 травня 2015 року.

Ілюстрація:www.rbc.ua

В розпорядження Української правди потрапила переписка начебто нардепа від БПП Сергія Березенка із нардепом Олександром Оніщенком щодо купівлі телеканалу 112. Скріншоти розмови виданню надав сам Оніщенко, передають Патріоти України.

Під час переписки він звертається до абонента із ім'ям "Сергій Березенко 2", запитуючи "І по 112 рухаємося?". На що той відповідає "Не встиг. Поговорю у суботу" і "Так, все по плану по 112".

Переписка датується 28 травня 2015 року.

Як відомо, раніше оголошений в розшук, підозрюваний в розтраті депутат Олександр Оніщенко з Лондона заявив, що президент Петро Порошенко намагався через нього купити телеканал "112 Україна".

"Якщо вам почнуть говорити, що все це – неправда, у мене збереглася купа листувань з Сергієм Березенком і Макаром Пасенюком – про деталі майбутньої угоди", – заявляв Оніщенко.

Сам Березенко в коментарі виданню заявив, що не вів жодних переговорів щодо купівлі президентом Петром Порошенком "112 каналу". Березенко також додав: "Якщо в нього (Оніщенка -ред.) є така переписка, то нехай її опублікує".

Через бездіяльність чиновників Луганщина опинилася на порозі червоної зони карантину

четвер, 15 жовтень 2020, 14:22

З огляду на ці факти,зазначу, що звітуючи про жорсткі карантинні заходи, успішну боротьбу з коронавірусною інфекцією, керівництво Луганської області вводило в оману не лише Міністерство охорони здоров’я, але і політичне керівництво країни. Це призвело до

З архіву ПУ. Бойовики відступали через "пронос": У Києво-Печерській лаврі поліція провела масові затримання

середа, 14 жовтень 2020, 14:00

Десятки чи то тітушок, чи то вже проросійських бойовиків, за даними поліції групувалися на території найвідомішого монастиря України і готувалися до насильницьких дій. У них була добре відпрацьована легенда, і засіби відходу. Співробітники правоохоронн...