Народжені повзати: Китай відмовився від російських льотчиків

З 16 червня Управління цивільної авіації Китаю припинило розгляд заявок російських пілотів і валідацію російських ліцензій лінійного пілота.

Китайці вирішили обійтися без російських пілотів. Фото: соцмережі.

Китай припинив набір пілотів цивільної авіації з Росії. Про це повідомили у Шереметьєвській профспілці льотного складу, передають Патріоти України з посиланням на РІА "Новини".

Повідомляється, що з 16 червня Управління цивільної авіації Китаю припинило розгляд заявок російських пілотів і валідацію російських ліцензій лінійного пілота, посилаючись на "дії російської влади, які не відповідають їх стандартам і процедурам міжнародної співпраці". Нагадаємо, раніше міністр транспорту Росії Максим Соколов заявив, що відтік російських пілотів цивільної авіації в закордонні компанії не є критичною проблемою для галузі.

Вирішальну роль у деокупації Криму відіграє партизанський рух

вівторок, 16 серпень 2022, 23:01

Стосовно можливості активізації партизанського руху, враховуючи неоднорідність етнічного складу анексованого півострову, українській стороні, на мою думку, варто працювати саме в цьому напрямку. Сьогодні Президент Володимир Зеленський підписав указ про...

Рф змушена перенести "референдуми" в ОРДЛО: британська розвідка підтверджує дані місцевих сил спротиву.

вівторок, 16 серпень 2022, 22:52

Це не перший випадок, коли інсайди західних розвідок щодо ситуації на сході України фактично мають українське походження або підтверджують дані українських джерел. У міноборони Великобританії з посиланням на дані розвідки повідомили, що росія перебуває...