Не для нервових! Охоронець зняв привида в порожньому літаку (відео)

Охоронець аеропорту в Мехіко (Мексика) Франсиско Ернандес зняв на відео привида в порожньому літаку, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

За словами чоловіка, під час нічного чергування він почув дивні звуки, які лунали з борта авіалайнера, і відразу поспішив їх перевірити. Спочатку Франсиско не побачив нічого підозрілого, але через деякий час йому вдалося розглянути темну фігуру, яка стояла біля кабіни капітана.

Також охоронець розповів, що спочатку подумав, що це гра світла і тіні. Але, коли силует почав розгойдуватися вперед і назад - він усвідомив, що зіткнувся з чимось надприродним. Варто відзначити, що побачене перелякало чоловіка до смерті і змусило втікти з борта літака, рятуючи своє життя.

Подвиг нескорених. Бій УПА проти нацистів під Загоровим у вересні 1943 року

неділя, 19 вересень 2021, 15:31

Найтрагічніша сторінка в історії Загорівського Різдво-Богородицького монастиря пов’язана з 8-11 вересня 1943-го. Тоді тут точився запеклий бій між загоном вояків УПА та есесівськими карателями. Новий Загорів - невеличке село в Локачинському районі Воли...

Хто, як і чому спонукає Зеленського "злити" державні інтереси?

неділя, 25 липень 2021, 12:58

Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим. Про це говоритиме ведучий Сергій Руденко зі співголовою ГІ "Права справа" Дмитром Снєгирьовим.