Не проспався чи шкодує про відхід "м'якотілого" Обами: У мережі висміяли висловлювання Лаврова про вибори в США

Сергій Лавров мимоволі видав побоювання Кремля з приводу майбутніх виборів у США.

Сергій Лавров. Фото: hristiane.info.

У соціальних мережах висміяли слова глави російського МЗС Сергія Лаврова про те, що вибори в США мають проходити рідше. Вищезазначену заяву Лавров зробив в ефірі російського телеканалу "Зірка", передають Патріоти України.

Сергій Лавров сказав, що якби у США не так часто проходили вибори, вирішувати міжнародні проблеми було б легше. "Еще один момент, который влияет на их (США, — ред.) практические действия, независимо от того, насколько глубок и правилен их анализ современной ситуации, — это, конечно, их электоральные циклы", — заявив глава МЗС РФ. "Мозок раку", - прокоментував його слова український журналіст Роман Скрипін у своєму Twitter.

Знает, что при Обаме Россия еще неплохо живет, а дальше будет хуже...", "Барак им покажется святым", "Непарнокопытное чует, что следующий президент США добьет раисию", "Это ему его друг Альцгеймер подсказал", "Лавров знает, что нужно для деградации экономики любой страны", "Хочет оттянуть президентство Маккейна?" — коментують користувачі Twitter.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...