Не зважили на застереження Авакова: Блокадники Донбасу оголосили план радикальних дій

Лише впродовж минулого місяця через прикордонну залізничну станцію у Конотопі пройшло близько тисячі вагонів з вугіллям.

Блокада Донбасу. Фото: соцмережі.

Організатори торгової блокади Донбасу оголосили про намір повністю перекрити поставки вугілля з Росії в Україну. Про це заявив один з координаторів «Штабу блокади торгівлі з окупантами» Анатолій Віногродський під час прес-конференції, передають Патріоти України із посиланням на українські ЗМІ.

Він заявив, що лише впродовж минулого місяця через прикордонну залізничну станцію у Конотопі пройшло близько тисячі вагонів з вугіллям. Крім того, за його даними, до кінця поточного року Україна має намір сплатити Росії за вугілля 600 млн доларів.

«Ми оголосили мобілізацію всіх наших прихильників. Ми проводимо реєстрацію людей і збираємося, щойно будемо готові фізично, перекрити доступ російського вугілля (а ми вважаємо, що більша частина цього російського вугілля йде з окупованих територій, а не лише з шахт Ахметова, як нам говорять), ми збираємося повністю перекрити поставки вугілля з Російської Федерації. І ми вимагаємо від Гройсмана затвердити подання, яке подав глава Міненерго Насалик про заборону торгівлі вугіллям з Росією», – заявив Віногродський.
Нагадаємо, що 16 грудня 2016 року бійці добровольчих батальйонів заявили, що якщо протягом семи днів усі українські військовополонені не будуть звільнені терористами, добровольці почнуть тотальну блокаду окупованих територій. 26 грудня вони оголосили про початок блокади. Колишній в.о. начштабу батальйону «Айдар» Валентин Лихоліт пообіцяв не пропускати метал, вугілля, деревину та промислові партії алкоголю і сигарет.

Евакуація цивільних: Наскільки ймовірний контрнаступ ЗСУ й деокупація територій

вівторок, 9 серпень 2022, 23:20

Щодо термінів повного звільнення окупованих територій, то тут вангувати важко. Насамперед усе залежить від темпів переозброєння ЗСУ.. 2 серпня стартувала обов’язкова евакуація цивільного населення з Донецької області. Кабмін створив координаційний штаб...

Чому Мінськ "образився" на Київ і чи є загроза вторгнення з півночі

вівторок, 9 серпень 2022, 23:11

Я неодноразово попереджав, що не варто створювати власними руками образ ворога в безпосередній близькості наших кордонів, штовхаючи РБ в так звані "братні обійми" Росії. Українсько-білоруські відносини загострились напередодні вторгнення рф: сьогодні М...