Недалеко втік: У Санкт-Петербурзі затримали розшукуваного Інтерполом одного з керівників банку "Фінанси та кредит"

У вересні 2015 року банк було визнано неплатоспроможним, а через три місяці ліквідовано.
Шапкіна розшукує Інтерпол  Ілюстрація: interpol.int.

24 серпня російські поліцейські затримали в Петербурзі одного з керівників українського банку "Фінанси та кредит" Олега Шапкіна, оголошеного в міжнародний розшук. Про це повідомляє "Интерфакс" із посиланням на власне джерело, передають Патріоти України.

На сайті головного управління МВС РФ у Санкт-Петербурзі зазначають, що було затримано 53-річного громадянина "однієї із сусідніх республік". Імені затриманого не розголошують. У відомстві зазначили, що його розшукують за привласнення та розтрату. Ініціатору розшуку повідомили про затримання.

Джерело заявило "Интерфаксу", що йдеться про заступника голови правління київського банку "Фінанси та кредит" Олега Шапкіна. Офіційного підтвердження цієї інформації поки немає. Картка Шапкіна є на сайті Інтерполу. Там зазначено, що його розшукують за привласнення та розтрату майна шляхом зловживання службовим становищем.

"Фінанси та кредит" було засновано в 1990 році, входив до десятки найбільших банків України. Його основним бенефіціаром був український бізнесмен, народний депутат Костянтин Жеваго. У вересні 2015 року банк було визнано неплатоспроможним, а через три місяці ліквідовано. Банк інформував, що 93,2% його вкладників (234 тис. осіб) отримають свої внески в повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує встановленої Фондом гарантування вкладів суми 200 тис. грн.

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих