"Немиті йдуть ва-банк": Фашик Донецький попередив про теракти у "столиці "ДНР"

Намагаючись залякати населення та відвернути увагу від економічних проблем, окупаційна влада здатна на будь-які злочини та підлості.
У окупованому Донецьку. Фото: соцмережі.

Терористи можуть готувати підриви багатоповерхівок на окупованій частині Донбасу. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив блогер Фашик Донецький, передають Патріоти України.

"Пройшла інфа про можливі підриви багатоповерхівок в окупації. Немиті йдуть ва-банк. Будьте обережні", - написав він.

Нагадаємо, 7 липня у Луганську стався подвійний вибух, у результаті чого одна людина загинула, кілька отримали поранення. Терористи вже знайшли "винних" і заявили, що за вибухами стоять "київські диверсанти". Також, коментуючи вибухи в Луганську, українська сторона СЦКК застерегла, що терористи можуть і далі здійснювати подібні провокації, у яких гинуть жителі окупованих територій, щоб звинуватити в цьому українську армію.


"Уряд запізно ухвалив рішення про обов’язкову обсервацію українців, які прибули з-за кордону", - Снєгирьов

середа, 1 квітень 2020, 16:38

Знову ж таки, виникає питання – хто періодично підставляє президента Зеленського? І чому раз за разом виникають подібні конфліктні ситуації? Президент і Кабінет міністрів запізно вирішили відправляти усіх українців, які прибули з-за кордону, на обов’яз...

Повернення українців з-за кордону порушує чинне законодавство по боротьбі з епідеміями

вівторок, 31 березень 2020, 12:16

Оголошену в Україні надзвичайну ситуацію можна порівняти із «тушінням пожежі бензином». На мою думку, продовження карантину ще на місяць, без відповідної підтримки з боку уряду, серйозно загрожує економічній безпеці держави. Кабінет міністрів пізно зуп...