Невдахи всього світу - об'єдуйтесь: ще один американець, котрий попросив громадянство у Путіна, з тріском програв під прапором РФ (відео)

Йому не допомогла футболка з Путіним - Джефф Монсон відправився у нокаут на самому початку першого бою за Росію
Джефф Монсон

Американський боєць змішаних єдиноборств (MMA) 44-річний Джефф Монсон на прізвисько «Сніговик» програв нокаутом Дональду Нжатаху з Камеруну, зазначають Патріоти України.

Поєдинок проходив у підмосковних Хімках. Вже на першій хвилині Нжатах завдав потужного удару через руку справа, після якого Монсон звалився обличчям вниз. Рефері зупинив поєдинок і після короткої наради з секундантами зафіксував поразку «Сніговика» нокаутом.

Зазначимо, що це був перший поєдинок для Джеффа Монсона, який він проводив під прапором Росії. На арену новий росіянин вийшов у червоній футболці із зображенням Володимира Путіна. Причому в таку ж екіпіровку була одягнена вся команда Монсона. Раніше американський боєць заявив про бажання отримати російське громадянство. Він навіть зробив собі татуювання із зображенням скульптури «Батьківщина-мати кличе!».

Ця дивовижна планета Земля: NASA показало рідкісне небесне явище (відео)

неділя, 23 вересень 2018, 8:25

Сріблясті хмари - найвищі в атмосфері Землі, формуються у мезосфері на висотах 76-85 км. Видимі в глибоких сутінках. Складаються з водяної криги. Сріблясті хмари - найвищі в мезосфері. Для їх утворення потрібна велика кількість водяної пари, дуже низьк...

Містять особливі цукри: Який популярний делікатес здатний боротися з раком

неділя, 23 вересень 2018, 0:22

Устриці і інші молюски можуть бути ефективними при боротьбі з декількома видами раку. Британські вчені провели дослідження та встановили який популярний делікатес може бути ефективним у боротьбі з раковими пухлинами. Про це пише Daily Mail з посиланням...