Нові БТР для Нацгвардії: У мережі показали ефектне відео з випробуваннями української бронетехніки

У відео демонструються технічні характеристики та можливості модернізованих бронетранспортерів.

БТР-3ДА. Фото:скрін відео

В мережі було опубліковано відео випробування модернізованих БТР, які були передані Національній гвардії. Відео викладено на сторінці президента України Петра Порошенка в Facebook, зазначають Патріоти України.

"Чергова партія нових БТР-3ДА передана в Нацгвардію! Київський бронетанковий завод оснастив бойові машини сучасним цифровим комплексом з лазерним далекоміром і стабілізатором гармати. Працюємо далі для зміцнення обороноздатності!" – йдеться в повідомленні.

У відео демонструються технічні характеристики та можливості модернізованих бронетранспортерів.

Перед передачею в Нацгвардію машини пройшли повну перевірку всіх систем. Був виконаний марш-кидок по дорогах і пересіченій місцевості. Також проведені стрільби.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...