Нові БТР для Нацгвардії: У мережі показали ефектне відео з випробуваннями української бронетехніки

У відео демонструються технічні характеристики та можливості модернізованих бронетранспортерів.

БТР-3ДА. Фото:скрін відео

В мережі було опубліковано відео випробування модернізованих БТР, які були передані Національній гвардії. Відео викладено на сторінці президента України Петра Порошенка в Facebook, зазначають Патріоти України.

"Чергова партія нових БТР-3ДА передана в Нацгвардію! Київський бронетанковий завод оснастив бойові машини сучасним цифровим комплексом з лазерним далекоміром і стабілізатором гармати. Працюємо далі для зміцнення обороноздатності!" – йдеться в повідомленні.

У відео демонструються технічні характеристики та можливості модернізованих бронетранспортерів.

Перед передачею в Нацгвардію машини пройшли повну перевірку всіх систем. Був виконаний марш-кидок по дорогах і пересіченій місцевості. Також проведені стрільби.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.