Нові можливості та проекти: В "Укроборонпрому" з'явився шанс на вигідну співпрацю з НАТО

​НАТО може дозволити українському концерну участь в тендерах альянсу.

Ілюстрація:http://wartime.org.ua/

Агентство НАТО з підтримки і постачання (АНПП) запропонувало включити підприємства оборонно-промислового комплексу України до переліку виробників продукції оборонного призначення. Про це повідомляє прес-служба державного концерну "Укроборонпром", інформують Патріоти України.

"Таким чином, Державний концерн "Укроборонпром" може отримати дозвіл на участь в тендерах на поставку товарів і послуг в інтересах країн-членів і партнерів Альянсу в рамках програми "Несистемні Брокерські послуги", - йдеться в повідомленні.

Відзначається також, що Україна стала першою серед країн Східної Європи, якій запропонована така можливість. У місії України при НАТО заявляють, що такий крок свідчить про визнання НАТО можливостей оборонної промисловості України і поглиблення довіри до неї.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...