"Ну, слава Богу, что не с кокошником!": У РФ порівняли сцену "Євробачення-2017" із кашкетом СС

Неупереджені користувачі соцмереж насправді побачили кокошник, а от російська інтерпретація реальності багато кого дуже здивувала.

Сцена Євробачення 2017. Фото: УНІАН.

У соціальних мережах кілька днів обговорюють головну сцену "Євробачення-2017", яке в травні відбудеться у Києві. У РФ головний майданчик конкурсу порівняли із кашкетом СС. Фото з'явилися в соціальних мережах, передають Патріоти України.

"Куди дивиться світова громадськість?! Які ще докази потрібні?!! # РоссіяСтранаFake", - пише користувач Twitter, коментуючи пост російського видання.

"Слава богу, а то мені кокошник привидівся", - прокоментував публікацію один із користувачів. "Хворий ватний розум побачить нацизм всюди, тільки не в себе під носом", - написав іще один із користувачів.

Зазначимо, більшість користувачів вважають, що головний майданчик "Евробачення-2017" нагадує кокошник.

А от заяви про подібність із кашкетом СС називають маячнею.


Хіти тижня. Розвідка США з'ясувала, чому зброя "судного дня" Путіна згорає у космосі, не досягаючи цілі

неділя, 21 жовтень 2018, 18:30

Путін стверджував, що "Авангард" здатний досягти цілі зі швидкістю в 20 разів більше швидкості звуку. Він також запевняв, що надзвукова боєголовка вже надійшла в серійне виробництво. В даний час Росія не може знайти джерело найважливіших компонентів ву...

Кава з лимоном: У чому її особлива користь та смакові переваги

неділя, 21 жовтень 2018, 17:04

Любителі найміцнішого еспресо з лимоном можуть не боятися нашкодити здоров'ю, адже лікарі стверджують, що поєднання натуральної кави і кислого лимона, навпаки, вкрай корисне. «Щоб міцний напій не нашкодив, а, навпаки, приніс максимальну користь, в обов...