"Ну все. До...іздився": Мережу розгнівала заява Добкіна про війну на Донбасі

Одіозний нардеп також відмовився прямо відповідати на запитання про присутність регулярних військ РФ на сході країни, зазначивши, що з української сторони в АТО беруть участь громадяни Польщі та Грузії.
Михайло Добкін. Фото: АТН.

Користувачів соціальних мереж обурила заява народного депутата від "Опозиційного блоку" Михайла Добкіна про громадянську війну в Україні. Так в ефірі "Громадського радіо" парламентарій заявив, що на сході України триває війна, в якій задіяні "одні громадяни України та інші громадяни України", передають Патріоти України.

"Ось ви разом з владою вивчаєте поняття, намагаєтеся з'ясувати, звідки надійшла зброя (незаконним збройним формуванням на Донбасі - ред.). Яка взагалі різниця?" - додав Добкін. Він також відмовився прямо відповідати на запитання про присутність регулярних військ РФ на сході країни, зазначивши, що з української сторони в АТО беруть участь громадяни Польщі та Грузії.

Евакуація цивільних: Наскільки ймовірний контрнаступ ЗСУ й деокупація територій

вівторок, 9 серпень 2022, 23:20

Щодо термінів повного звільнення окупованих територій, то тут вангувати важко. Насамперед усе залежить від темпів переозброєння ЗСУ.. 2 серпня стартувала обов’язкова евакуація цивільного населення з Донецької області. Кабмін створив координаційний штаб...

Чому Мінськ "образився" на Київ і чи є загроза вторгнення з півночі

вівторок, 9 серпень 2022, 23:11

Я неодноразово попереджав, що не варто створювати власними руками образ ворога в безпосередній близькості наших кордонів, штовхаючи РБ в так звані "братні обійми" Росії. Українсько-білоруські відносини загострились напередодні вторгнення рф: сьогодні М...