Обстріли кожного дня та руїни: З'явилось свіже відео з прифронтової Мар'їнки

Центральне опалення у Мар'їнці відсутнє вже третій рік, оскільки старий газопровід був пошкоджений в результаті одного з обстрілів, а підключити новий не дають снайпери бойовиків.

Мар'їнка. Фото: соцмережі.

Українські журналісти опублікували відеосюжет про життя мирних людей в місті Мар'їнка Донецької області, який розташований поблизу лінії розмежування в зоні проведення антитерористичної операції. Відео опубліковане на YouTube, передають Патріоти України.

Журналісти зазначають, що за два роки воєнних дій на Донбасі обстріл для жителів Мар'їнки стали звичайною справою, але останнім часом вони відбуваються кожен день. За словами місцевих жителів, через обстріли вночі вони змушені кілька разів спускатися в підвал. Центральне опалення у Мар'їнці відсутнє вже третій рік, оскільки старий газопровід був пошкоджений в результаті одного з обстрілів, а підключити новий не дають снайпери бойовиків.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...