Одягав дружин Путіна та Медведєва: Лобода похвалилася у соцмережі новим другом (фото)

Артистка-зрадниця завела дружбу з дизайнером Ігорем Чапуріним.
Світлана Лобода. Фото: Подробности.

Опальна українська співачка Світлана Лобода, чиї пластичні таємниці недавно розкрили хірурги, похвалилася новим знайомством у Росії, передають Патріоти України.

Артистка-зрадниця завела дружбу з дизайнером Ігорем Чапуріним, який прославився як особистий дизайнер екс-дружини Володимира Путіна Людмили та дружини прем'єр-міністра Росії Дмитра Медведєва - Світлани.

Спільний знімок одночасно з'явився на сторінках співачки та дизайнера в Instagram. "Почуття, що ми сто років знайомі. Це відчуття, і в цьому багато майбутнього", - прокоментував знімок Чапурін. З таким же описом Лобода перенесла фото собі на сторінку. Менше ніж за добу знімок на сторінці Лободи зібрав понад 40 тис. лайків.

Через відведення військ Україна може втратити Щастя, Сєвєродонецьк та Маріуполь

понеділок, 30 вересень 2019, 0:17

Фактично одностороннє відведення військ ООС є неправильним рішенням ще й тому, що свого часу облдержадміністрації виділили чималі кошти на спорудження 2 і 3 ліній оборони уздовж лінії розмежування, які тепер Україна може залишити у разі відведення, і які

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...