Один "вдалий" постріл окупантів - і екологічна катастрофа у Горлівці, Сіверському Донці, низов'ях Дону і Азовському морі

Україні напророкували страшне нещастя.

В селі Новгородське Донецької області може прорватися відстійник відходів Торецкого фенольного заводу, що спричинить за собою евакуацію декількох тисяч місцевих жителів і серйозну екологічну катастрофу в регіоні, інформують Патріоти України.

Мерзенний відстійник розташований прямо на лінії фронту, приблизно в трьох кілометрах від Горлівки, а глибина досягає 15 метрів. Зараз у відстійнику зберігаються триста тисяч тонн отруйних хімікатів.

"В кінці липня на березі озера утворилася тріщина. Співробітники підприємства зазначили, що 25 липня стався обстріл вже після погодження вікна тиші для проведення робіт у отруйного відстійника. Якихось уламків знайдено не було. Вікно закрилося 1 серпня і поки небезпеки для навколишнього середовища немає", - йдеться в матеріалі.

На підприємстві вже заявили, що аварія, в результаті якої відбудеться витік хімікатів у водойму, швидше за все, відбудеться, і отруйні речовини спочатку пройдуть по річці Кривий Торець, після чого потраплять у Північний Донець і дійдуть аж до Азовського моря. Між тим, Фенольний завод вже внесений до групи небезпечних об'єктів, розташованих на Донбасі. Зараз ведуться ремонтні роботи, поруч знаходяться українські військові, а також представники моніторингової місії ОБСЄ.

Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом"

неділя, 26 січень 2020, 12:40

Станом на сьогодні Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом". Політика примирення з РФ за рахунок українських інтересів і чергових поступок не вирішить питання деокупації Донбасу. І, голов

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.