Окупанти у Бахчисараї напали на кримську татарку, яка з одиночним пікетом виступала проти знищення Ханського палацу

Два провокатори розірвали плакат жінки, а так звані "правоохоронці" забрали її у відділок "поліції".

Окупанти в Бахчисараї знищують Ханський палац. Фото:соцмережі

У Бахчисараї затримали 28-річну кримську татарку Ельмаз Акімову, яка вийшла з одиночним пікетом проти знищення окупаційною владою Ханського палацу. Про це в неділю, 25 лютого, на своїй сторінці у Facebook повідомив адвокат Еміль Курбедінов, зазначають Патріоти України.

"Акімова вийшла з одиночним пікетом біля Ханського палацу з плакатом: "Руки геть від Ханського палацу". Два провокатори розірвали плакат, і зараз співробітники поліції намагаються відвезти її у відділок. Цивільні захисники виїжджають на місце", – написав адвокат.

Рух "Кримська солідарність" заявив у Facebook, що дівчина перебуває в бахчисарайському відділенні "поліції", де пише скаргу разом із громадськими захисниками.

"За повідомленням активістів, поліцію викликали перехожі, побачивши, як у дівчини відбирають плакат", – пише "Солідарність".

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих