Окупанти в Криму розпочали випробування новітніх підводних безпілотників, - ЗМІ

"Клавесин-2Р" - друге покоління сімейства російських автономних підводних апаратів, який за виглядом і габаритами нагадує торпеду.

Фото:24 канал

У Феодосії (в окупованому РФ Криму) почалися випробування новітнього російського безпілотного підводного робототехнічного комплексу "Клавесин-2Р". Про це повідомляє російське видання Известия, зазначають Патріоти України.

Відзначається, що у випробуваннях бере участь спеціальне випробувальне судно проекту 20360ОС "Віктор Чероков", недавно передане Чорноморському флоту.

"Клавесин-2Р" - друге покоління сімейства російських автономних підводних апаратів. Він більший і масивніший за свого попередника - "Клавесин-1", який за виглядом і габаритами нагадує торпеду.

За словами військово-морського експерта Олександра Мозгового, "Клавесин-2Р" представляє собою багатоцільовий апарат, здатний вирішувати широке коло завдань в інтересах Військово-морського флоту РФ.

Для його тестування використовується ділянка кримського узбережжя з унікальними гідрологічними властивостями недалеко від Феодосії. У районі згаслого вулкану, що пішов під воду, утворився складний донний ландшафт з великими глибинами.

Через відведення військ Україна може втратити Щастя, Сєвєродонецьк та Маріуполь

понеділок, 30 вересень 2019, 0:17

Фактично одностороннє відведення військ ООС є неправильним рішенням ще й тому, що свого часу облдержадміністрації виділили чималі кошти на спорудження 2 і 3 ліній оборони уздовж лінії розмежування, які тепер Україна може залишити у разі відведення, і які

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...