Окупанти в Криму розпочали випробування новітніх підводних безпілотників, - ЗМІ

"Клавесин-2Р" - друге покоління сімейства російських автономних підводних апаратів, який за виглядом і габаритами нагадує торпеду.

Фото:24 канал

У Феодосії (в окупованому РФ Криму) почалися випробування новітнього російського безпілотного підводного робототехнічного комплексу "Клавесин-2Р". Про це повідомляє російське видання Известия, зазначають Патріоти України.

Відзначається, що у випробуваннях бере участь спеціальне випробувальне судно проекту 20360ОС "Віктор Чероков", недавно передане Чорноморському флоту.

"Клавесин-2Р" - друге покоління сімейства російських автономних підводних апаратів. Він більший і масивніший за свого попередника - "Клавесин-1", який за виглядом і габаритами нагадує торпеду.

За словами військово-морського експерта Олександра Мозгового, "Клавесин-2Р" представляє собою багатоцільовий апарат, здатний вирішувати широке коло завдань в інтересах Військово-морського флоту РФ.

Для його тестування використовується ділянка кримського узбережжя з унікальними гідрологічними властивостями недалеко від Феодосії. У районі згаслого вулкану, що пішов під воду, утворився складний донний ландшафт з великими глибинами.

Загострення військового протистояння буде не тільки на донецькому напрямку

вівторок, 20 серпень 2019, 19:27

Тільки-но Україна озвучила пропозиції щодо нормандського формату, на окупованих територіях Луганської області відразу розпочалися масштабні батальйонно-тактичні навчання на трьох полігонах. Мовиться про серйозне накопичення сил, водночас за легендою відпр

"Буквально за тиждень вартість будівництва підстанції "Кремінська" на Луганщині із 2 млрд грн зменшилася до 1,3 млрд грн", - Снєгирьов

субота, 17 серпень 2019, 20:18

13 серпня 2019 року на пресконференції в Києві операційний директор "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив про те, що НЕК "Укренерго" завершить будівництво підстанції (ПС) 500/220 кВ "Кремінська" (Кремінна, Луганської обл.) до кінця травня 2020 року. ...