Окупанти в Криму розпочали випробування новітніх підводних безпілотників, - ЗМІ

"Клавесин-2Р" - друге покоління сімейства російських автономних підводних апаратів, який за виглядом і габаритами нагадує торпеду.

Фото:24 канал

У Феодосії (в окупованому РФ Криму) почалися випробування новітнього російського безпілотного підводного робототехнічного комплексу "Клавесин-2Р". Про це повідомляє російське видання Известия, зазначають Патріоти України.

Відзначається, що у випробуваннях бере участь спеціальне випробувальне судно проекту 20360ОС "Віктор Чероков", недавно передане Чорноморському флоту.

"Клавесин-2Р" - друге покоління сімейства російських автономних підводних апаратів. Він більший і масивніший за свого попередника - "Клавесин-1", який за виглядом і габаритами нагадує торпеду.

За словами військово-морського експерта Олександра Мозгового, "Клавесин-2Р" представляє собою багатоцільовий апарат, здатний вирішувати широке коло завдань в інтересах Військово-морського флоту РФ.

Для його тестування використовується ділянка кримського узбережжя з унікальними гідрологічними властивостями недалеко від Феодосії. У районі згаслого вулкану, що пішов під воду, утворився складний донний ландшафт з великими глибинами.

Фінансування тероризму в особливо великих розмірах – ДБР затримало працівника СБУ.

неділя, 5 квітень 2020, 22:22

Примітно, що затримання підполковника СБУ проводили слідчі ДБР. Останні вважають, що співробітник СБУ зі спільником РЕГУЛЯРНО надавав хабарі військовослужбовцям на лінії розмежування, за неперешкоджання незаконному переміщенню готівки через лінію розмежув

"Ситуація з коронавірусом на території ОРДЛО: Міфи та загрози для України", - Снєгирьов

п’ятниця, 3 квітень 2020, 22:10

Інформація Головного управління розвідки Міноборони України про те, що в ОРДЛО у 7-й лікарні Луганська від коронавірусу померли 9 осіб, не відповідає дійсності. Ця лікарня не входить у перелік шести інфекційних стаціонарів, які сьогодні розгорнуті на тери