Окупанти в Криму розпочали випробування новітніх підводних безпілотників, - ЗМІ

"Клавесин-2Р" - друге покоління сімейства російських автономних підводних апаратів, який за виглядом і габаритами нагадує торпеду.

Фото:24 канал

У Феодосії (в окупованому РФ Криму) почалися випробування новітнього російського безпілотного підводного робототехнічного комплексу "Клавесин-2Р". Про це повідомляє російське видання Известия, зазначають Патріоти України.

Відзначається, що у випробуваннях бере участь спеціальне випробувальне судно проекту 20360ОС "Віктор Чероков", недавно передане Чорноморському флоту.

"Клавесин-2Р" - друге покоління сімейства російських автономних підводних апаратів. Він більший і масивніший за свого попередника - "Клавесин-1", який за виглядом і габаритами нагадує торпеду.

За словами військово-морського експерта Олександра Мозгового, "Клавесин-2Р" представляє собою багатоцільовий апарат, здатний вирішувати широке коло завдань в інтересах Військово-морського флоту РФ.

Для його тестування використовується ділянка кримського узбережжя з унікальними гідрологічними властивостями недалеко від Феодосії. У районі згаслого вулкану, що пішов під воду, утворився складний донний ландшафт з великими глибинами.

Обміном заручниками повинні займатися професіонали, а не політики

понеділок, 17 лютий 2020, 20:49

Обміном заручниками повинні займатися професіонали, а не політики. Наразі представником України в робочій підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи призначено генерал-майора Служби безпеки України Геннадія Кузнєцова. Показово, що н...

"Мачуха-доля відірвала дідів-запорожців від матереного лона й закинула їх на Кубань: 16 лютого 1918 року Кубань була прилучена до України", - Снєгирьов

неділя, 16 лютий 2020, 16:45

Оцінюючи діяльність СКНР, треба визнати, що на Кубані багато в чому визначилося майбутнє незалежної України. На думку останнього прем’єра республіки Кубанський Край В. Іваніса, нерішуче ставлення українського уряду Скоропадського до політичного об’єднання