ООС - це не АТО: Як бійці ЗСУ оперативно та потужно реагують на атаки окупантів (відео)

З початком позиційної війни на Донбасі, Москва намагалась пригнітити бойовий дух України через безперервні криваві провокації на передовій та оперативному тилу. Українці відплачують сторицею ,і чим далі, тим ефективніше

У суботу, 2 червня, українські військовослужбовці вели на Донбасі активну оборону. Відео з місця подій на своїй сторінці в Twitter опублікував блогер, який пише під ніком IgorGirkin, "тролячи" відомого російського головоріза, зазначають Патріоти України.

Відзначається, що відео знято з укріплень чи то ЗСУ. Добре видно, як в позиції навпроти прилітає снаряд, після чого починається пожежа.

Бойові дії 2 червня тривали в районі населених пунктів Кримське, Новотошківське, Авдіївка, Мар'їнка, Чермалик, Широкино, - всього зафіксували 28 обстрілів бойовиків, вісім з яких були проведені із застосуванням забороненої зброї.

В результаті вогню ЗСУ у відповідь загинули три бойовики, ще троє постраждали.

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих