Оптимістичне майбутнє: У мережі показали трейлер фільму про знищення Москви (відео)

Прем'єра стрічки запланована на 15 березня.

Скрін відеоЗнищення столиці Росії показали на відео, яке з'явилося в мережі у вівторок, 6 березня. Трейлер фантастичного фільму "Чорновик" був опублікований на ресурсі "Кинопоиск", передають Патріоти України.

Відзначається, що прем'єра стрічки запланована на 15 березня. Картина, знята за однойменним романом Сергія Лук'яненка, розповідає про московського дизайнера Кирила, який подорожує по паралельних світах. У ролику показана Москва в декількох різних реальностях.

"Світи зникають. Наш світ теж під загрозою", - говорить один з героїв фільму. Трейлер показує знищення одного з світів у Москві. У кадр потрапляють бойові матрьошки. "У цьому світі радості і благодаті ви скоро забудете про те, що з вами було вчора. У вас не буде минулого - тільки світле майбутнє", - зазначає герой стрічки.

До слова, користувачі мережі не зацінили трейлер "Чорновика".

"Рукалицо! Зачем такое делать? Моя психика не будет прежней..." - написав один користувач. "Матрешка, медведь, Иван... Бред", - додав інший.

"Творчество душевнобольных", - прокоментував ролик Антон Мирзін.

Танки для ЗСУ: дозвіл Німеччини на реекспорт Leopard 2 - потужний політичний сигнал РФ

середа, 1 лютий 2023, 20:43

Варто зауважити, що йдеться не лише про постачання німецьких Leopard 2 або американських M1 Abrams, а й про британських Challenger 2, які вважаються одними із найкращих у своїй модифікації. Рішення США, Німеччини, низки країн Європи про передачу нам та...

Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!