Отримав десятки тисяч доларів у біткоїнах: Програміст розшифрував послання у картині і розбагатів

Фото: ЗМІ

У 2015 році художниця зашифрувала пароль від гаманця з 5 біткоїнами. 3 роки потому монети нарешті знайшли нового власника, повідомляють Патріоти України з посиланням на Motherboard.

Художниця, більш відома як @coin_artist у Twitter, у 2015 році намалювала картину, де зашифрувала пароль від криптогаманця 1FLAMEN6. Картина була останньою головоломкою у серії під назвою "TORCHED H34R7S". Проект митця зацікавив форум любителів біткоїнів, однак протягом 3 років ніхто не зміг розшифрувати послання.

Виявляється художниця використала мотузку біля ключа для шифрування бінарного коду. Вона використала короткі шматочки мотузки як нулики, довгі як одиниці.

"Користувачі шукали бінарний код. Люди шукали підказки у всьому, окрім ключа, що буквально був ключем", - розповідає друг художниці.

Далі @coin_artist використала язики полум’я для комбінації приватного ключа до гаманця. Для цього вона використала Base58 - варіант цифрового кодування із застосуванням цифр і літер латинського алфавіту.

У результаті користувач, що забажав залишитись анонімним, підтвердив, що розгадав код і забрав біткоїни. Він розповів, що полюбляє розгадувати головоломки зі своєю дружиною. Особливо їх цікавлять загадки пов’язані з криптовалютою, хоча вона й заборонена у їхній країні. У гаманці протягом 3 років лежало 4,87 біткоїна. На момент транзакцій анонімний користувач отримав майже $50 тисяч.

НАТО допомагає готуватись до вирішальної сутички: На Rapid Trident (Яворівський полігон) військові тренувалися звільняти міста

середа, 22 вересень 2021, 6:10

У перший день міжнародних військових навчань Rapid Trident-2021 військові відпрацювали бій за місто. Починаючи з першого дня навчань, військові приступили до активного відпрацювання завдань. Лише два тижні передбачено для навчань Rapid Trident2021. Одн...

Подвиг нескорених. Бій УПА проти нацистів під Загоровим у вересні 1943 року

неділя, 19 вересень 2021, 15:31

Найтрагічніша сторінка в історії Загорівського Різдво-Богородицького монастиря пов’язана з 8-11 вересня 1943-го. Тоді тут точився запеклий бій між загоном вояків УПА та есесівськими карателями. Новий Загорів - невеличке село в Локачинському районі Воли...