Оце так! Дівчина випадково зняла на фото привидів старовинного замку

Незвичайний знімок був зроблений рано вранці.

Фото: ФБ

У британському Плімуті група студентів стверджує, що під час відвідин старовинного замку Тотнес їм вдалося зняти на фото привидів братів-самовбивць. Друзі впевнені, що в їхній об'єктив потрапили брати, які наклали на себе руки під час облоги замку, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Одна з дівчат 19-річна Хлоя хотіла сфотографувати мальовничий замок, але замість цього зафіксувала два обриси фігур на конях.

"Хлопці не вірили в привидів, та й я сама завжди скептично до них ставилася. Я не думала, що вони існують, поки не побачила їх своїми очима," - заявила дівчина.

Хлоя переконана, що їй вдалося сфотографувати легендарних захисників Тотнес. У місті існує легенда, що брати-лицарі захищали оточену фортецю. Коли оборона впала, вони вирішили покінчити з собою, щоб не потрапити в руки ворогам.

Автор знімка рекомендує туристам бути обережними під час екскурсії по старовинному замку."Ходіть разом з групою і уникайте залишатися на самоті. Багато з тих, хто побував у замку, скаржаться, що у них залишилися подряпини і синці", - додала вона.

Як члени похідної групи ОУН проходили Херсонщиною: Архів КДБ

середа, 16 січень 2019, 6:40

"Чекісти" зауважували, що на початку німецької окупації члени ОУН намагалися інтегруватися в органи місцевого самоврядування та посісти там керівні посади. Архіви радянської спецслужби – одне з джерел інформації про діяльність ОУН на Наддніпрянщині за ...

Хіти тижня. Пухнастики - за мир: Чорний кіт перебив обговорення заяв Путіна про ядерну війну (відео)

середа, 16 січень 2019, 1:00

Ведучий Роман Бабаян попросив не переходити йому дорогу, але тварина насамперед попрямувала саме до нього. Чорний кіт зірвав запис ефіру програми "Право голосу" на каналі "ТВ Центр", передають Патріоти України. . Передача була присвячена заявам Володи...