Оце так! Дівчина випадково зняла на фото привидів старовинного замку

Незвичайний знімок був зроблений рано вранці.

Фото: ФБ

У британському Плімуті група студентів стверджує, що під час відвідин старовинного замку Тотнес їм вдалося зняти на фото привидів братів-самовбивць. Друзі впевнені, що в їхній об'єктив потрапили брати, які наклали на себе руки під час облоги замку, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Одна з дівчат 19-річна Хлоя хотіла сфотографувати мальовничий замок, але замість цього зафіксувала два обриси фігур на конях.

"Хлопці не вірили в привидів, та й я сама завжди скептично до них ставилася. Я не думала, що вони існують, поки не побачила їх своїми очима," - заявила дівчина.

Хлоя переконана, що їй вдалося сфотографувати легендарних захисників Тотнес. У місті існує легенда, що брати-лицарі захищали оточену фортецю. Коли оборона впала, вони вирішили покінчити з собою, щоб не потрапити в руки ворогам.

Автор знімка рекомендує туристам бути обережними під час екскурсії по старовинному замку."Ходіть разом з групою і уникайте залишатися на самоті. Багато з тих, хто побував у замку, скаржаться, що у них залишилися подряпини і синці", - додала вона.

Хіти тижня. За нього билися дві імперії: У мережі показали вражаючі старовинні фото міста на Львівщині

середа, 20 березень 2019, 0:35

У серпні 1914-го на околицях міста відбулась відома в історії Городоцька битва - між австро-угорськими та російськими військами. В польському електронному архіві зберігаються світлини міста Городок. Воно розташоване над річкою Верещицею за 25 км від Ль...

Таємниця Антарктиди: На покинутій військовій базі можуть бути літаки

вівторок, 19 березень 2019, 23:49

На початку року з'явилася інформація, що район аномалії збігається з місцем висадки американської військової експедиції кінця 40-х років під назвою «Великий Стрибок». На покинутій антарктичній військовій базі можуть бути літаки, вважають австралійські ...