Оце так фарт: Британець купив радянський танк і знайшов там золоті зливки на мільйони доларів (фото)

55-річний британець купив танк Т-54 на eBay за 37 тисяч доларів

Фото: ЗМІБританський колекціонер Нік Мід виявив в радянському танку Т-54, купленому на інтернет-аукціоні, п'ять золотих злитків вартістю 2,5 млн долларів, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Sun.

55-річний британець купив танк Т-54 на eBay за 37 тисяч доларів. Вивчаючи придбання разом з механіком Тоддом Чемберленом, він виявив у паливному баку танка золоті зливки. Здивований колекціонер викликав поліцію, яка вилучила у нього дорогу знахідку під розписку.

"Нехай мені не повернуть золото, зате у мене залишиться мій чудовий танк", - каже він. Танк, який він купив, належав ЗС Іраку, він брав участь у війні в Перській затоці 1990-1991 років і був захоплений військами міжнародної коаліції, в яку входила і Велика Британія.

Колекціонер припускає, що золото у відсік для палива сховали іракські військові. Відомо, що Радянський Союз ще у 1959-1968 роках поставив в Іраку близько 300 середніх танків Т-54, які згодом неодноразово брали участь у військових конфліктах в регіоні.

Через бездіяльність чиновників Луганщина опинилася на порозі червоної зони карантину

четвер, 15 жовтень 2020, 14:22

З огляду на ці факти,зазначу, що звітуючи про жорсткі карантинні заходи, успішну боротьбу з коронавірусною інфекцією, керівництво Луганської області вводило в оману не лише Міністерство охорони здоров’я, але і політичне керівництво країни. Це призвело до

З архіву ПУ. Бойовики відступали через "пронос": У Києво-Печерській лаврі поліція провела масові затримання

середа, 14 жовтень 2020, 14:00

Десятки чи то тітушок, чи то вже проросійських бойовиків, за даними поліції групувалися на території найвідомішого монастиря України і готувалися до насильницьких дій. У них була добре відпрацьована легенда, і засіби відходу. Співробітники правоохоронн...