Оце так фарт: Британець купив радянський танк і знайшов там золоті зливки на мільйони доларів (фото)

55-річний британець купив танк Т-54 на eBay за 37 тисяч доларів

Фото: ЗМІБританський колекціонер Нік Мід виявив в радянському танку Т-54, купленому на інтернет-аукціоні, п'ять золотих злитків вартістю 2,5 млн долларів, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Sun.

55-річний британець купив танк Т-54 на eBay за 37 тисяч доларів. Вивчаючи придбання разом з механіком Тоддом Чемберленом, він виявив у паливному баку танка золоті зливки. Здивований колекціонер викликав поліцію, яка вилучила у нього дорогу знахідку під розписку.

"Нехай мені не повернуть золото, зате у мене залишиться мій чудовий танк", - каже він. Танк, який він купив, належав ЗС Іраку, він брав участь у війні в Перській затоці 1990-1991 років і був захоплений військами міжнародної коаліції, в яку входила і Велика Британія.

Колекціонер припускає, що золото у відсік для палива сховали іракські військові. Відомо, що Радянський Союз ще у 1959-1968 роках поставив в Іраку близько 300 середніх танків Т-54, які згодом неодноразово брали участь у військових конфліктах в регіоні.

Про закриття кордону і повернення українців після введення заборон

неділя, 29 березень 2020, 13:02

Тут виникає питання відповідальності наших громадян перед державою. Якщо вони чудово розуміють, що наразі близько 150 країн світу, зокрема країни Європи і Близького Сходу, уражені COVID-19, але свідомо не скасовують заплановані туристичні поїздки, то наша

Корупція затоплює шахту "Золоте" на Луганщині

п’ятниця, 27 березень 2020, 14:27

Звертаюся до Президента України, керівництва правоохоронних органів та прокуратури дати жорстку і чітку реакцію щодо можливої реалізації проекту "Заходи щодо захисту від затоплення шахти "Золоте" ДП "Первомайськвугілля" вартістю 1,48 млн. гривень. Крім т