Оце так! Інженери створили керований силою думки екзоскелет руки

Розробники змогли обійтися без імплантації електродів під шкіру, розмістивши їх на спеціальному гумовому шоломі.

Ілюстрація: hi-news.ru

Швейцарські інженери з Федеральної політехнічної школи Лозанни створили робочий прототип екзоскелета кисті руки, яким можна керувати силою думки, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Імпульси мозку передаються від шолома на металеві "сухожилля", закріплені на зап'ястях і пальцях власника за допомогою липучок-фіксаторів, змушуючи рухатися руку пацієнта.

Сам екзоскелет легкий, встановлюється за кілька хвилин, а ще має функцію управління рухом очей, яку передбачили для повністю знерухомлених людей. Він уже протестований на пацієнтах, які пережили інсульт і травми хребта, тепер розробники хочуть удосконалити його роботу таким чином, щоб він допомагав людям виконувати їх повсякденні завдання.

У ході досліджень, проведених розробниками в процесі тестування екзоскелета, з'ясувалося, що при управлінні думкою апаратом однієї руки, у пацієнта активізуються ділянки мозку, що відповідають за рух другої руки. Вчені планують використовувати цю особливість для поліпшення управління розробкою і для ускладнення її конструкції.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...

З архіву ПУ. Крах режиму Путіна: Астролог розповів, коли в Росії влаштують "королівський переворот"

середа, 1 січень 2020, 12:00

По дійсному зодіаку російського президента немає передумов до усунення його від влади до кінця поточного десятиліття. В кінці 2020 року - початку 2021 року в Російській Федерації може статися переворот, в результаті якого нинішній господар Кремля Волод...