Оце так! Інженери створили керований силою думки екзоскелет руки

Розробники змогли обійтися без імплантації електродів під шкіру, розмістивши їх на спеціальному гумовому шоломі.

Ілюстрація: hi-news.ru

Швейцарські інженери з Федеральної політехнічної школи Лозанни створили робочий прототип екзоскелета кисті руки, яким можна керувати силою думки, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Імпульси мозку передаються від шолома на металеві "сухожилля", закріплені на зап'ястях і пальцях власника за допомогою липучок-фіксаторів, змушуючи рухатися руку пацієнта.

Сам екзоскелет легкий, встановлюється за кілька хвилин, а ще має функцію управління рухом очей, яку передбачили для повністю знерухомлених людей. Він уже протестований на пацієнтах, які пережили інсульт і травми хребта, тепер розробники хочуть удосконалити його роботу таким чином, щоб він допомагав людям виконувати їх повсякденні завдання.

У ході досліджень, проведених розробниками в процесі тестування екзоскелета, з'ясувалося, що при управлінні думкою апаратом однієї руки, у пацієнта активізуються ділянки мозку, що відповідають за рух другої руки. Вчені планують використовувати цю особливість для поліпшення управління розробкою і для ускладнення її конструкції.

Масові протести на окупованих територіях: чи є підстави?

субота, 19 вересень 2020, 21:55

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з боку відповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшення відсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактично ми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасово окупов

Знову мирні люди - розмінна монета: Спецслужби "ЛНР" та "ДНР" затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".