Оце так: Сушарки для рук небезпечні для здоров’я

Науковці довели, що повітря у вбиральнях може містити лікарсько-стійкі бактерії.

Ілюстрація: ostrnum.com

Популярні сушарки для рук, які часто використовують у громадських туалетах замість паперових рушників, американські вчені визнали небезпечними для здоров’я, повідомляють Патріоти України.

Дослідження, яке провели у 36 чоловічих та жіночих вбиральнях в університеті Коннектикут показало, що сушильні апарати продувають тонни бактеріальних спорів. Вчені тримали тестові пластини під апаратом 30 секунд. Після цього вони виявили 60 різних видів бактеріальних колоній. "Чим більше повітря використовується, тим більше бактерій переміщується", – переконаний автор дослідження Пітер Сетлоу.

Масові протести на окупованих територіях: чи є підстави?

субота, 19 вересень 2020, 21:55

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з боку відповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшення відсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактично ми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасово окупов

Знову мирні люди - розмінна монета: Спецслужби "ЛНР" та "ДНР" затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".